Wasze wyniki z testów ok 2 miesiace przed CPE

Temat przeniesiony do archwium.
witam serdecznie,
chcialabym Was zapytac jakie mieliscie wyniki przed CPE na ok 2 miesiace przed egzaminem, mam na mysli R, UoE i L, bo W i S raczej ciezko samemu ocenic :) no i jaka pozniej dostaliscie ocene z egzaminu. to pytanie takze do osob ktore teraz robia sobie testy a ida na CPE w grudniu. bede ogromnie wdzieczna za te informacje.
pozdrawiam
Hej, ja na dwa miesiące przed egzaminem miałam wyniki powyżej 60%, z Readingu i Listeningu powyżej 75%, a z CPE dostałam C. Ale myślę, że nie ma na to żadnej reguły.
eh moze nie ma reguly, ale ja z UoE i R mam po ok 65%, raczej nie mniej, L troche lepiej no i raczej duzo gadam z moja nauczycielka. ale okropnie sie stresuje ze skoro jestem na granicy zdawalnosci to moze byc roznie... ehhh
Zdawałam CPE w czerwcu, w lutym na próbnym egzaminie miałam 85 albo 86 proc. Ćwiczenia na zajęciach różnie mi szły, raz lepiej, raz gorzej, miałam wrażenie, że doszłam do swojej granicy i nie jestem w stanie więcej się nauczyć. Zdałam w końcu na A, ale byłam na granicy, tylko 80 proc. To wina stresu na ustnym, bo potem widziałam, że to zaniżło mi wynik :( generalnie w tym ostatnim okresie przed egz nie wiele już się poprawiłam

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia