lektor przygotowujący do CPE WAWA!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Szukam informacji, gdzie można znaleźć dobrego lektora (może być native speaker), który może przygotować do CPE. Byłabym wdzięczna za każdy sprawdzony namiar. Chętnie też dołączę się do kogoś do pary, jeżeli byliby chętni.
Zależy mi zwłaszcza na Waszych opiniach.

Pozdrawiam
invissible90
Podnoszę temat, prosze o pomoc!
Jaki lektor? Native!!

Do tego dorzucę: wujek guardian, ciotka BBC i kuzyn Timesonline.co.uk

Z dalszych krewnych polecam: seksi słodką blondynkę - V. Evans - Proficiency Writing, wybuchową szczebiotkę CNN i badylarza z UK (do pary z tym całym cyrkim Pytona (pun intended) i jego kąśliwym tłumaczeniem w wykonaniu samego mistrza - Beksińskiego (mnóstwo się nauczysz). Ach, prawie zapomniałbym o przecudnym Rowanie Atkinsonie i granej przez niego w Black Adder postaci. Geniusz!! :))

Spinaj pośladki i sama się ucz, tak najlepiej!!
Nie znam lektora, ale mogę polecić szkoły z dobrymi lektorami.

SJO OK w budynku Reja, Profi-lingua, Mike Mills (drogo, i najlepiej do Steva Daviesa). Zależy jaki styl zajęc Ci odpowiada - czy szybkie napierniczanie testów, sprawdzianik z 60 słówek z pN na CZW i ciągłe quziy, rankingi rywalizacja - szkoła OK. Aha -nieograniczona liczba godzin konwersacji z natiwami, ale trudno dobrać grupę na opowiednim poziomie, najlepiej umówić się z kolegami z grupy.

Czy lelum polelum, ale do celu (wkurza mnie 30 minut oglądania video - Mike Mills, chociaż tam tylko porządnie uczą pisać wypracowania i zwracaja uwagę na niuanse wymowy jakbyś miała być agentem KGB.

Czy coś pomiędzy PROFI_LINGUA
Hm. Wolałabym jednak znaleźć osobę prywatną, a sama nie nauczę się tak jak z odpowiednią motywacją. Ale dzięki za podpowiedź i proszę o więcej. ;)
a próbowałaś może znaleźć nauczyciela przez skype?

bo z dobrym nauczycielem do cpe tak w okolicy zawsze może być problem, a skype może dać trochę większe możliwości.
Zwykle trafiam na zboków. Zamiast na nauczycieli. :P Masz jakiś patent na szukanie nauczyciela przez skype?
To gdzie ty szukalas? :)
Jak nie szkoda pieniążków to BC w Al. Jerozolimskich. Tuż przy Marriott.
Prywatnie do domu przyjedzie nawet jak się dogadasz.
no właśnie, gdzie szukałaś?

Mnie prawdopodobnie będzie interesował w przyszłym roku taki wirtualny hiszpański - i dlatego się rozglądam i zauważyłam, że niektóre szkoły językowe w Hiszpanii czy Am. Pd oferują naukę przez internet - z kamerką etc.
Więc może poszukaj w szkołach językowych w Anglii?
Szukasz kogoś do CPE więc to nie może być jakaś osoba z ulicy po prostu mówiąca po angielsku tylko ktoś wykwalifikowany.
Nie wiem jak to wyjdzie cenowo - w każdym razie ja stwierdziłam, że biorąc pod uwagę czas i warunki to się jednak opłaca.
No właśnie trzeba uważać żeby nie natknąć się na taką Mirabelle czy coś.
British Council na pewno jest pewne, może być od 80-100 zł w góre, educated native z celta, miałem jednego ale krótko, bo żeśmy więcej o sexsie rozmawiali niż o potrzebnych sprawach.:)) Dobrze że to był facet, bo inaczej już bym nie żył.haha.
I know one who can provide online tutoring service through Skype but he doesn’t come cheap and it’ll be a few months before your investments start paying out. Even all those months of studying will pay off when you take the exam but not in financial sense. I'm not sure it's worth the disposable outcome or time invested. Think before you leap. I know, I'm being rather blunt, but the odds are against you. It might be unpleasant but bear in mind that reach the CPE is not a cost-free process. Well, I could try to persuade him but he'll probably come up with excuse, like he hasn't got the time to fit it in. I paid him 20 £ per hour (IELTS course) and I wouldn't be surprised if you weren't be too impressed with this result. I'm concentrating on speaking, describing and interpreting graphs and charts. Grammar is important but I want speak fast, use correct pronunciations, proper conjugations and increase my technical vocabulary even if I make faults. In my opinion pedantic English doesn't suit me.
It depends on what your goals are. For grammar lessons you don't need native.
leave an email
Thanks, my situation has slightly changed because I found a collegue who have already passed her CPE and she'll probably help me to start my preparations. Then I'll take the course.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie