CPE-can someone help me?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Jestem studentką trzeciego roku NKJO. Egzamin z PNJA zdałam na 4.5. Chciałabym się zapisac na CPE ale nie wiem czy dam radę bez odpowiedniej szkoły, która by mnie do tego egzaminu przygotowała. Czy ktoś kto był w podobnej sytuacji może się odezwać. Wierzę w siebie ale po prostu się boję. Szkoda by było tej kasy gdybe nic z tego nie wyszło. Nie chcę się porywac z motyką na słońce. Help... [gg] THANKS
A w ktorym NKJO studiujesz?
NKJO Kalisz i bardzo to sobie chwalę!!!
A tak w ogóle to jakie to ma dla Ciebie znaczenie? Zapewniam, że poziom tej uczelni nie jest gorszy od tych bardziej znanych. ;)
Będąc w NKJO, powinnaś sama być w stanie przygotować się do egzaminu:)))
Racja. Ale nie dziwcie się, że mam wątpliwości gdyż nie zdawałam jeszcze żadnego Certificate więc po prostu nie mam pojęcia jak to jest. Dzięki za otuchę. ;)))))
Moja kolezanka wlasnie zdala na 3 rok nkja w warszawie i niespecjalnie daje sobie rade z testami do cpe. radze ci zatem przysiasc faldow i zabrac sie za testy. cpe jest trudno zdac bez przygotowanie i znajomosci technik zdawania tego egzaminu.
Forma egzaminu jest mi znana. Rok temu robiłam testy CAE przed egzaminami PNJA a w tym roku właśnie z CPE. Różnica jest zdecydowanie wyczuwalna. Szło nieźle-ok.70%. Ale nie ćwiczyłam wszystkich części. Tak jak mówisz-bez znajomości formy niewiele można. Dzięki za radę!
nie rozumiem dlaczego w ogole sie pytasz innych o to czy masz szanse zdac. jakby kto inny mial jakiekolwiek pojecie o twoim stanie wiedzy. ja tez jestemw KJO zapisalam sie na CPE w grudniu i planuje to zdac!:) tez nie robilam wczesniej zadnego certyfikatu...ale mam przykladowe testy z CPE, robie zadania, w koncu "practice makes perfect..". TRoche wiary w siebie i do ataku! a jak sie cos nie uda zawsze mozna zdawac w marcu( nie zebym miala za duzo kasy dow ydania)
No niestety w marcu nie można. Tylko FCE i CAE.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa