CPE książki

Temat przeniesiony do archwium.
W tym roku zdałam CAE i teraz przez nejbliższy rok chciałabym się przygotowywać sama do CPE i zdać go w grudniu przyszłego roku,czy możecie polecić mi dobre książki
Polecam Objective CPE wyd. Cambridge oraz ksiazke Grammar and Vocabulary for CAE and CPE. Niech Cie nie zmyli to "CAE" w nazwie, ksiazka jest trudna i wyjatkowo pod CPE. Trudna w znaczeniu, ze robi trudny material, sama w sobie tlumaczy go stosunkowo niezle.
Dobrze tez jest porobic, chociaz to nie jest stricte egzaminacyjne, 100 testow gramatycznych H. Krzyzanowskiego. To jest ksiazka autora testow Olimpiady Jezyka Angielskiego. Calkiem dobrze wytlumaczona gramatyka, niezle testy. Kazde pytanie z testu jest opatrzone odnosnikiem do czesi teoretycznej, przez co na biezaco mozesz sprawdzic co zrobilas/es zle i dlaczego.
Pozdrawiam i zycze powodzenia na egzaminie.
Czy polecasz te ksiazke- Grammar and Vocabulary for CAE and CPE do samodzielnego przygotowania do czesci Use of English?? Zdaje w grudniu i musze pocwiczyc glownie z mysla o tym module,stad moje pytanie.A czy wiecie moze o istnieniu jakiejs ksiazki z testami w formacie CPE (takie cos w stylu FCE Gold Exam Maximiser)?? Bylabym wdzieczna za jakies info.Pzdr
Nie znam FCE Gold Exam Maximiser, ale do FCE, CAE i CPE Cambridge University Press wydaje ksiazeczki z testami opartymi o autentyczne testy z lat ubieglych. Do CPE rowniez sa takie ksiazeczki, nazywaja sie po prostu "Cambridge Proficiency Examination Practice", czesci 1-6 (mozliwe, ze dzis jest juz wiecej czesci). Kiedys mialy biale okladki... W kazdej ksiazeczce bylo piec kompletnych testow. W Teacher's Book byl klucz i jesli dobrze pamietam (nie mam pod reka :) byly tez przyklady wypracowan i info odnosnie sposobu oceniania egzaminow.
do CPE też jest Gold Maximiser!!!
Są też specjalne książki przygotowujące do części use of english - Fiony Scott-Barett (Longman) i Virginii Evans (tego nie pamiętam)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

Pomoc językowa