CPE tematy speaking JUNE 2010

Temat przeniesiony do archwium.
Jakie mieliscie pytania i obrazki na speakingu w tegorocznym CPE?
Bardzo chętnie podzieliłabym się, ale sama jeszcze nie zdawałam i czekam na egzamin, moze jest ktos na forum,kto ma juz to za sobą i zapodałby jakieś przekładowe tamty, jakie miał/ miała?
Hello,

Ja mialam egzamin w sobote, mialam te same obrazki co kolezanka wczesniej opisywala 1. ludzie na szczycie 2. druzyna dzieciakow w szkole podstawowej z pucharem wreku 3. koles z laptopen 4. dziewczynka na koniu 5. nie pamietam Pytanie bylo cos sie zaraz stanie, a pozniej do tych pytan pytanie jakie sa formy przyjazni. Pytanie na kartach (2 mins) ja: wady izalet mowienia w prost, kolezanka-nie pamietam dokladnie, ale ogolnie czy rodzicie powinni wplywac na plany dzieci. Z ogolnych pytan na koncu i na poczatku mielimy: charakterystyczne cechy miejsca gdzie mieszkasz (miasta), czy rzad powinien miec wplyw na to co dzieci sa uczone w szkole, czy dziewczynki i chlopcy powinni byc wychowywani inaczej.
To tyle.

Powodzenia.

E
Witaj,bardzo dziękuję za informacje, czy jesteś moze z Wrocławia? Bo jak tak, to pewnie jutro się zobaczymy. Tak się złożyło, ze speaking tez jeszcze przede mną,dlatego pytałam o tematy. Jeszcze raz dzięki
Hejka,

Nie jestem z Wroclawia, zdaje w Exeter. Ale tak w ogole to mialam te same obrazki co kolezanka wczesniej na forum opisala, wiec mozliwe ze bedziesz miala to samo.

Pozdrawiam.
E
zdawałam 13 czerw w wwie
miałyśmy ze speaking partnerką takie:
na początek - gdzie mieszkasz, w jakiej okolicy i co tam jest ciekawego?
co robisz, żeby być fit i active?
czy jesteś osobą, która lubi mieć wokół siebie dużo ludzi czy cenisz spokój i samotność?

do omówienia indywidualnie, z karteczką i 3 podpunktami, których można użyć lub nie: space exploration (technology, competition albo competiting i ..), druga osoba: space jako przestrzeń, w sensie, czy ważne jest aby w życiu posiadać przestrzeń tylko dla siebie, spokój

foto: plemię z jakiegoś egzotycznego kraju, może afryka i drewniane narzędzia, dziewczyna siedząca, relaksująca się pod drzewem, pan na saniach w konie w śnieżnym lesie, pan przycinający krzewy w ogrodzie, w drugim tle miast, fabryka. dyskusja wspólna, jakie dźwięki mogą być słyszane na sytuacjach z obrazków. tv chce zrobić tv series o naturze, o relacjach człowieka z naturą, wybierzcie rysunek.

więcej nie pamiętam,
powodzenia
Ania
strasznie Ci dziękuję i życzmy sobie powodzenia jutro:-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia