CPE listening odpowiedzi zima 2004

Temat przeniesiony do archwium.
Czy mieliście już może listening CPE i pamiętacie odpowiedzi?
a ktora wersja testu??ja mialam B
czy ktoś kto miał już listening i mogłby zdradzić coś wiećej niż tylko symbol zestawu?
jutro mnie to czeka i sądziłam że zdający CPE potrafią się dzielić jak grupa CAE. biją nas na glowę
rzecz w tym, ze podawanie tych odpowiedzi nie ma sensu, bo jesli egzaminy sa innego dnia, to zadania sa inne!

ja wlasnei wrocilam z listening i speaking.
speaking w porzadku ale listening nie za bardzo. przygotowujac sie nigdy nie zdarzylo mi sie zejsc ponizej 80%, tym razem bedzie chyba duzo gorzej, bylo bardzo trudne, malo czasu...

a jak Wam poszlo?
A miałeś jedną część o ancient trees może? :) W każdym razie mnie zgubiły nerwy, całą jedną część strzelałam, bo stres mnie chwycił tak mocno, że czas przeznaczony na czytanie przeznaczyłam na uspakajanie się. :( Poza tym IMHO listening był dość prosty.
nie, u nas bylo o...pieprzu :)

strasznie bylam zdenerwowana, wiec nie mam pojecia, jak mi to poszlo. ale generalnie jestem zaskoczona, bo zawsze listening byl dla mnie najprostsza czescia, a tym razem naprawde w kilku miejscach nie wiedzialam, co wpisac, zwlaszcza w part 4 (nie lubie tego...!)

60% to raczej mam, ale liczylam na wiecej... :(

(aha, zdawalam w poznaniu)
wrocław - u nas tez o pieprzu, powiem tak ten text wg mnie bylo ok, ale te 4krotkei wczesniej to jakis kosmos byl, tak czy inaczej listening byl TRUDNY, speaking byl za to luzik :)
hej,
a napiszcie jak wyglądał speaking, wchodzicie i co mówia i o co pytają?
opiszcie to dokladnie, bo w sumie cae i fce opisalo jak to wyglada,
a o cpe to nic nie wiemy.
Wawa.Tez mialam wersję z pieprzem. Wg mnie było całkiem spoko,najtrudniejsze rzeczywiście było to z 4 krótkimi,ale problemy miałam tylko własciwie z jednym z nich.Choc może nie jestem obiektywna, bo jestem dosyć osłuchana i nie bałam się listeningu...
"Speaking OK!" Ludzie! speaking ZAWSZE wypada najgorzej! Mogę się z wami założyć że w lutym gdy otrzymacie wyniki to właśnie Speaking będzie ze wszystkich części najniżej oceniony! Nikt wam nie mówi gdy robicie błędy!
Mimo wszystko życzę powodzenia!
Do usłyszenia(napisania?) w lutym!
co to za 'zawsze' ? :))
bez przesady, roznie to przeciez bywa. moje dwie przyjaciolki zdawaly rok temu, obie dostaly
cd. (niechcacy wcisnelam nie to co trzeba stad wpis jest w kawalkach)

obie dostaly B ale obie mialy speaking na 'exceptional'. kolega zdal na A - tez mial speaking na 'exceptional'. wiec raczej nie 'zawsze', nie? :)
robiac probne testy w czterech krotkich zawsze mialam 100%, wiec dla mnie to nie najtrudniejsze.

natomiast w czesci gdzie trzeba decydowac czy rozmawiajaca para sie ze soba zgadzqa czy nie i kto co mowi zdarzalo mi sie nie przekroczyc 20% :)

he he, ciekawe czy zdam:)
na szczescie za bardzo sie nie nastawiam...
Temat przeniesiony do archwium.