NIE DLA IDIOTÓW

Temat przeniesiony do archwium.
First Certificate in English - bardzo ładna nazwa, pewnie macie już wyniki i zdaliście, jednak musicie coś wiedzieć. Owszem jest to pierwszy poważniejszy egzamin z języka angielskiego. Wymaga ok. 550 godzin nauki. Jego poziom jest podobny do wymogów maturalnych. Posiadając go możesz zostać nauczycielem języka angielskiego w niektórych szkołach podstawowych, choć bez wątpienia FCE nie jest świadectwem odpowiednich kwalifikacji.
Dlatego chcę was zachęcić do uczestnictwa w lekcjach z osobami podobnymi do was, które mają już za sobą FCE lub są po prostu na takim poziomie i chcą przygotowywać się do CAE. Jest więcej osób takich jak wy. Owszem lekcje w Paltalku nie nie mają zastąpić profesjonalnego kursu, będą jednak dawały możliwość spotkania się z innymi osobami, które również chcą podchodzić do CAE. Ponadto sprawią, że staniecie się samodzielnymi projektantami ćwiczeń, które będzeimy wykonaywać na lekcjach, dadzą możliwość do ćwiczeń typu speaking oraz wielu innych, które pomogą wam osiągnąć upragniony cel.

Jeśli chcesz uczestniczyć w naszych lekcjach to napisz do mnie na [gg] .
Bylem na lekcjach o ktorych wiecej znajdziecie na www.paltalk.republika.pl, bylo dosc fajnie, choc na poczatku wydawalo mi sie dziwne uczenie z innymi ludzmi przez internet. Po pewnym czasie zdalem sobie jednak sprawe ze jest to cos swietnego, zwlaszcza dla mnie, jako ze jestem osoba z malego miasta i niewiele osob zna tu angielski na poziomie >niz CAE. W mojej internetowej klasie jest inaczej. Wszyscy jestresmy na podobnym poziomie > CAE, co jest bardzo motywujace. Program lekcji ustalamy sami a lekcje przygotowujemy na zmiane. Jest w koncu tyle zrodel: ksiazki, radio, telewizja, gazeta itd. Zapraszam was wszystkich do uczestniczenia w naszych lekcjach. Jest super.

 »

Egzaminy