progress to proficiency - odpowiedzi

Temat przeniesiony do archwium.
hejka, właśnie zamierzam podejsc do profa w czerwcu i jestem w trakcie przerabiania ksiazki progress to proficiency (tej starej, bo taka udalo mi sie pozyczyc). przerabiam ja sama, ze wzgledu na brak funduszy na kurs czy korepetycje:( niestety nie moge zdobyc teacher's book. chyba z uwagi na to, ze jest to stare wydanie.
dobrnelam juz do polowy, ale nie mam pewnosci - chyba mnie rozumiecie - czy moje odpowiedzi, mimo pracy ze slownikami, sa poprawne. czy jest moze ktos, kto tez przerabial ta ksiazke i moglby przeslac mi odpowiedzi mailem: [email] bede baaardzo wdzieczna!
pozdrawiam
nikt nie ma???? please!!!
ja mam progress to proficiency ale w wersji self study (z odpowiedziami), ale to jest na pewno inna wersja i odpowiedzi sie nie pokrywają;/
hej, ja tez bardzo potrzebuje tych odpowiedzi!!! czy aby napewno nikt ich nie ma? jakos nie moge w to uwierzyc...
ponawiam prosbe i licze, ze jednak ktos sie znajdzie...
re-sending...
hej, poszukuje odpowiedzi do tej wlasnie ksiazki, tj progress to proficiency leo jonesa. moze jednak ktos je ma????
z gory wielkie dzieki!
ja mam cala teachers book z odpowiedziami i chetnie sie wymienie za odsłuchy do niej.

[email]
Temat przeniesiony do archwium.