grade: PENDING

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos otrzymal kiedys taki wynik? jesli tak, prosze o kontakt.
mail: [email]
lub [gg]
No, to znaczy że nie zdałeś.... nie, żartuję. To oznacza że się chyba nie wyrobili w Cambridge i dostaniesz wyniki trochę później. Taki mały pech..
to po co by przysylali w ogole info? adresowalam do siebie 2 koperty zapisujac sie na egzamin. jedna przyszla z info kiedy mam egz. a druga teraz. Jak by nie mieli jeszcze wyniku to by po prostu JESZCZE nie przyslali mi nic. chyba?
Najlepiej wyślij maila do Brit Counc z zapytaniem kiedy dotrą Twoje wyniki. Pamiętam że gdzieś na Statement of Results jest wzmianka o takiej \'ocenie\'. Jedyny i najlepszy sposób to napisać do nich - albo tam skąd dostałaś kopertę albo prosto do UK.
Powodzenia!
Czy pending jest w miejscu grade czy też na tabelce?
Na razie nie denerwuj się!
pending
prep (until) do czasu +gen

Pending our move to the new house we moved to temporary accommodation.

(during) podczas +gen

adj
(exam) zbliżający się
(lawsuit) w toku post
(question etc) nie rozstrzygnięty
(business) do załatwienia post
haha - no ale potem mógbys mieć do nich pretensje, że cie nie poinformowali a ty tu się stresujesz, a tak to się zabezpiecza twoje exam centre(, bo przecież to nie z anglii wyniki przychodzą) informując cię, że jeszcze sie chwilkę postresujesz. pozdrawiam:D:D:D:D
Skąd to wiesz, hm?
Jeszcze nigdy nie spotkaliśmy się z taką adnotacją (pending zdecydowanie oznacza, że ocena jeszcze nie została wystawiona) - być może sprawa jest skomplikowana ze względu na jakieś dodatkowe dokumenty typu zaświadczenie o dysleksji? Jeśli ma Pan ochotę, możemy tę sprawę wyjaśnić w Cambridge, więc proszę o przefaksowanie nam kopii Statement of Results na numer faksu [tel], ewentualnie przesłanie skanu/zdjęcia Statement of Results na adres [email]

Przy okazji dementuję pogłoski, wyrażone przez Użytkownika \"Ja\", jakoby wyniki nie przychodziły z Anglii - otrzymujemy je w formie papierowej paczkami z Cambridge i tutaj pakujemy je w koperty i rozsyłamy, zatem jeśli słowo \"Pending\" znajduje się na Statement of Result, zostało ono tam umieszczone przez Cambridge ESOL, a nie przez Sekcję Egzaminacyjną British Council.

Pozdrawiam serdecznie,
Monika Chilewicz
Znalazłam właśnie Pana wpis w innym wątku:

\"poszukuje kontaktu z osoba ktora zostala kiedys zdyskwalifikowana na egzaminach cambridgeowskich. Pilne!\"

Rozpatrywana sprawa dyskwalifikacji jest jednym z powodów, dla których na Statement of Results może się znaleźć wyraz PENDING.
No ale przecież ja doskonale wiem, że wyniki sa wystawiane z anglii, ale do skrzynek naszych nie trafiają bezpośrednio z anglii tylko z naszych centrów egzaminacyjnych więc nie widzę problemu, bo o to mi chodziło. pozdrawiam:D:D:D
Przepraszam, że tytułowałam Panią \"Panem\". Skojarzyłam sprawę dyskwalifikacji z Pani wątkiem \"Było niemiło\" z dnia 15.06 (https://www.ang.pl/bylo_niemilo_762.html ). To potwierdza to, co napisałam powyżej - kwestie wątpliwe, typu raporty o ściąganiu itp są rozpatrywane indywidualnie, dlatego sprawa ma adnotację \"Pending\".
Innymi możliwościami, kóre mi przychodzą do głowy, są rozbieżność ocen u 2 egzaminatorów sprawdzających Twoją pracę lub duża różnica pomiędzy wynikami z poszczególnych części.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe