IELTS

Temat przeniesiony do archwium.
zdalam IELTS, wymagany na studia w Anglii, jesli ktos potrzebuje informacji w tym temacie...
Na jakim poziomie jest ten egzamin? Czy trudno bylo go zdac?
IELTS jest odpowiednikiem TOEFLa, tyle ze wymagany jest, jesli ktos chce studiowac w WB. nie zdawalam innych egzaminow z ang. takze trudno mi jest porownac tenze z innymi, ale jest to przede wszystkim egzamin bardzo praktyczny, ktory ma sprawdzic, czy twoja znajomosc jezyka umozliwi ci bezproblemowe studiowanie. zadnej gramatyki jako takiej - jedyna mozliwosc sprawdzenia jej to wypracowanie ktore musisz w trakcie egzaminu napisac. czesci egzaminu: sluchanie, czytanie (3 teksty z roznych dziedzin-od biologii po architekture+pytania), pisanie (opisac diagram+ wypracowanie), czesc ustna.
Mam pytania:
-z jakich książek najlepiej się uczyć
-na co podczas powtarzania należy zwrócić szczególną uwagę
-czy zapowiadane w części \"listening\" różne akcenty utrudniają bardzo
zrozumienie
-czy poziom można porównać do CAE
Dziękuję bardzo za wszelką pomoc
na forum jest taki temat IELTS IMIGRACJA I MOJA DESPERACJA. Podalam tam dosc sporo info na temat tego egzaminu - w razie jakby co jest tam rowniez email kontaktowy. Co do diagramow do opisania to wystepuje one tylko w IELTS Academic - w General nie ma diagramow do opisywania.
Pozdrawiam
hi gosia,wlasnie jestem po egzaminie Ielts,zdawalam go 10 stycznia,mam do ciebie pytanko Jak dlugo trzeba czekac na wyniki?

Z góry dziekuje

Agata
czesc gosiu
jestem w londynie i mysle powaznie o tym egzaminie, bo chcialbym zaczac studia tutaj. powiedz mi na czy on polega i z czego sie uczylas do niego. I jak to jejst mniej wiecej poziom angielskiego.
get in touch with Westminster University (Merylebone area). They will provide you with all the info you need
Chciałbym zdać IELTS w celu emigracji do Australii.Z jakich materiałów najlepiej korzystac?
2 tygodnie:)
Witam serdecznie wszystkich - chcę nawiązac kontakat z osobami , ktore zdały IELTS przynajmniej na 6 pkt - istnieje mozliwośc zarobienia dobrych pieniązków. Zainteresowani prosze pisac na adres [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

Nauka języka