SAT 2007 zdajesz?

Temat przeniesiony do archwium.
Poszukuje kontaktu z ludźmi zamierzającymi zdawać SAT w drugiej polowie roku 2007. Miło by było się poznać, może pouczyć sie razem. Bo samej to troche ciężko. Raźniej by było z kimś i wogóle. Tak nawiasem mówiąc to jestem z Wawy :)
Mam do Ciebie pytanie odnośnie SAT:

-> skąd masz materiały do SAT II? (interesuje mnie zwłaszcza matematyka, fizyka i niemiecki) tzn. podręczniki jakieś / wymogi merytoryczne itp.

Zaczynam właśnie przygotowania do SAT, ale nie wydaje mi się, żebym był gotowy jeszcze w tym roku, zwłaszcza, że mój angielski jest jeszcze na poziomie CAE i dopiero zaczynam się porządnie za to brać. Ale pierwszy krok to podręcznik, bo jak sądzę żadne kursy nie są organizowane (E?), chyba że może przez tę American School, ale nic o tym nie wiem.

A drugie pytanie jeszcze mam:

-> Czy biorąc się za SAT, jesteś po jakimś liceum z wykładowym angielskim, pracowałaś/mieszkałaś i znasz, czy tak jak ja planujesz go rozwalic tak z cicha pęk...
Czesc, rowniez zdaję saty w II polowie 07 i tez nawiasem mowiac jestem z Wawy.

Nie wiem co rok temu rozumialas przez druga polowę O7; pisalas juz test ? Bo nie wiem czy zdazymy "pouczyc sie razem":). Ja zdaje SAT I w pazdzierniku, a subject tests na poczatku listopada. pozdr.
Ja rowniez zdaje SAT 1 w pazdzierniku,ktorego zdjesz?bo ja 6.Niestety Warszawa daleko;/ ja pisze w Krakowie,a obecnie siedze w Czestochowie;/ Dajcie znac jak idzie Wam nauka,bo ja generalnie jestem przerazona;/ pzdr!!!
Tak, tez zdaję 6-tego, to chyba zreszta jedyny p'rnikowy termin. Nauka (wkuwanie slow) idzie niezle, ale bardziej skupiam sie na SAT II, zwlaszcza z fizy, bo w Polsce wyklada się material, ktory wykladano w XIX wieku, a na amerykanskiej "maturze" trzeba znac tez podstawy mechaniki kwantowej, szczeg. teorię wzglednosci, dylatację czasu i.t.d., a tego w Polsce po prostu się nie naucza, a przynajmniej mnie się nie naucza. Naszczescie matma jest kilka razy latwiejsza niz polska rozszerzona (z drugiej strony jest tylko minuta na zadanie), nie mowiac o jez. obcych. pozdr, powodzenia.
Czesc ja chcialabym przystapic do SAT w drugiej polowie 2007 wiec bylabym wdzieczna gdybys sie jakos do mnie odezwala bo nie jestem z Wawy ale z miasta nie daleko i wlasnie w Wawie chcialabym zdawac i sie uczyc. Czekam na jakis znak...pozdrawiam cieplutko:)
Wogole to nie zauwazylam Twojego wpisu DAW1 mam pytanie czym sie rozni SATII od SATI bo pisales cos o jakiejs fizyce a moja siostra szla w tym roku na studia do USA i nie miala zadnych zadan z fizyki?? Bylabym wdzieczna gdybys mi wszytsko wytlumaczyl bo tez chce isc na studia tam gdzie ona i przystapic do egzaminu dlatego jakies ciekawsze informacje tez mozesz napisac. pozdrawiam.
Czesc :), SAT I to ogolny egzamin z angielskiego (wg mnie b.trudny dla obcokrajowca), najbardziej podstawowej matmy i eseju (mniej wiecej). Gdy przysylaja ci wynik, to masz, oprocz ogolnej, punktację do kazdego z tych dzialow i taką tez dostają uczelnie. I ta "matura" jest niezbedna na wszystkie uczelnie (chyba tylko MIT pozwala po prostu zdac swietnie toefla).

SatII (subject tests) to testy z poszczegolnych przedmiotow o duuuzo wyzszym poziomie niz SAT I np, z historii czy fizyki. I one , zdaje się, sa wymagane tylko na najbardziej selektywne uczelnie typu Yale.
Witam ponownie:) Dziekuje bardzo za wyjasnienie ale mam jeszcze kilka pytan:P Dasz mi moze swoj numer gg albo jakis inny kontakt bo chetnie bym z Toba jeszcze porozmawiala:) Bo naprawde to jest dla mnie bardzo wazne. Z gory dziekuje. Pozdrawiam:)
Jasne :) 472254
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

Pomoc językowa