Listening

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 98
poprzednia |
Czy zestawy do listeningu są takie same w całym kraju na egzaminie ? ;>
tak
chyba jednak nie, bo to by było bezsensu skoro listenningi odbywają się w różnych terminach :/
są takie same:) na pewno:) moja koleżanka nauczyła się na swój cae odpowiedzi z forum (do part 2) i miała to samo:) tak więc mógłby się odezwać ktoś kto już miał listening:)
no to właśnie ten egzamin znacznie stracił na wartości w moich oczach :/ Zupełny bezsens...
A nie wicie w jakiej formie odbywa się ten listenning? Każdy dostaje słuchawki czy jest tak normalnie przez głośniki puszczane?
normalnie :-/
mozna sie przesiac do I lawki
z tego co ja slyszalam to sa trzy wersje listeningu :)
A może zaglądnie tu ktoś kto już miał listening....???????
Bo ciekawa jestem co było.
Tej części sie najbardziej boje :( a mam już w sobotę :(

Może jakieś wskazówki jak do tego podejść :)
A kiedy macie bo ja 8 czerwca.. I fajnie by było jak by ktoś miał wcześniej...
ja mam 7 czerwca w Warszawie
podpisuję się pod prośbą, że ci, którzy mają przed 8 czerwca listening niech dadzą znać co było:)
pozdrawiam serdecznie:)
ja mam w sobote wiec zrobir co w mojej mocy zeby wam jak najw przekazac?? a ma juz kto cos??


ZIELONA GÓRA FALUBAZ
a takie question natury technicznej: ile trwa listening?
i jakby cos, ja w lublinie, 7.06. na 11.30;p
PISAC 8117519
listening trwa okolo 40 minut. ja mam 08.06 o 9.00 w Radomiu
Ja też dziś ma listening i bardzo sie denerwuję :( Chciałam zapytać, czy po wszystkich częściach jest jeszcze chwilka czasu,żeby sprawdzić pisownię i ewentualnie poprawić z ołówka na długopis,czy nie bardzo????bo to tak szybko biegnie czas, że trudno zdążyć :(
Po odsłuchania wszystkich części jest 10 minut na przeniesienie odpowiedzi na kartę odpowiedzi.Można sprawdzić wtedy jeśli ktoś jest szybki.Teoretycznie powinno się zdążyć sprawdzić w czasie 2 odsłuchu.
Bardzo dziękuję,bo już się bałam,że nie ma czasu na sprawdzenie.Ale i tak sie okropnie boje :(
A Ty już miałaś listening?Jak było?Jak to wygląda?Czy dobrze słychać?Czy było trudne?
Na przeniesienie odpowiedzi mamy 5 minut, a nie 10.
O to gorzej :( Ale ważne,że jest jakiś czas.Tylko wtedy już nie można myśleć, tylko trzeba przenosić....
No t jadę.....
jestem bardzo Ciekawa Twojej relacji z listening'u...
:)
uff ja juz po...:P no wiec tak (nie po kolei):
w part 1 mialam M.IN. shop owner, enthusiasm, comfortable one, less work
w part 2 baker's, horses, bike, history of art, post cards, portrait (?)
w part 3 F, A, B, ...
w part 4 to gorzej: equipment provded:R, parents & children:W, safety:S, meals included:W
PIszcie co tylko pamietacie, ja jak widac tak mniej wiecej polowe pamietalam xD
kama tez do pisalem przed chwila daj swoje gg jak mozesz
Hej, a jaki bylł Twoj zestaw i czy mogłabyś coć więcej pwiedzieć o tym listeingu, dzięki wielkie
W jakim mieście zdawałaś.Ja jutro zdaje w Krakowie-stres mnie zrzera:(
Jaki był odsłuch?Trudno było?
JA ZDAJĘ JUTRO O 9.00 W GDAŃSKU. CZY NA PEWNO TEST JEST TAKI SAM W CAŁYM KRAJU?
JAK KTOŚ JUŻ MIAŁ NAPISZCIE CO PAMIĘTACIE:)
I co, pamiętasz coś??? Trudne???
niczka ja moge powiedziec. to wersja A, praktycznie nie do napisania. ja nie mam pytan. osobiscie strzelalem wszedzie w 3 partach na 4...jeszcze nie pisalem takiego trudnego listeningu a sporo juz ich zrobilem...miejcie nadzieje ze nie traficie na A...
tez pisalam A itez uważam,że był trudny.A pamietasz jakies odpowiedzi?
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 98
poprzednia |