FCE - sesja lato 2010 Kraków

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! Zdaję FCE 12 czerwca i właśnie dostałam maila z terminem speakingu. Mam 29 maja o 15.00. Jeśli ktoś ma tą samą porę to proszę o kontakt.
Witam.Ja zdaje egzamin ustny w krakowie 5 czerwca.
Dajcie znac jesli tez zdajecie w krakowie
pozdrowionka
Hej! co jest? nikt nie zdaje FCE 29 maja w Krakowie? fajnie byloby chociaz przez gg porozmawiac przed egzaminem:)
hej, ja mam FCE 10.06 pisemny i 15.06 ustny- jesli ktos mialby ochote ponarzekac, posmiac sie lub wspolnie pomartwic, to prosze pisac: [email]
hej, ja bardzo chetnie moge pogadac, jesli twoja propozycja wciaz aktualna
hej:) ja już jestem po i w sumie to jestem zadowolona, a najbardziej to się cieszę że mam to już z głowy
Czy moze ktos sie podzielic wrazeniami po speakingu?JAk bylo?Jak wam poszlo?
Ja jestem nawet zadowolona. Na szczęście stres mi przeszedł w trakcie egzaminu. Było bardzo miło, teraz czekam na część pisemną i jestem dobrej myśli.
A jakie miałaś tematy? Ja zdaję 6 czerwca i straaasznie się denerwuję ...
Jeśli chodzi o obrazki to na jednym byly 2 dziewczynki biegajace po ogrodzie a na drugim jacys biegacze podczas biegow przelajowych. Pytanie bylo chyba: dlaczego oni biegają? Potem przy dyskusji byly sposoby zbierania informacji na projekt o geografii i potem mialam takie pytania zwiazane z geografia i podrozami, np. czy sądzisz ze w Polsce przywiazuje sie odpowiednia wage do nauczania geografii.
cześć. Jak ci poszło na ustnym? moglabys napisać jakie mialas zdjecia do porownania jaki temat/co porownywaliście?
Cześć jak poszło na speakingu? Co mialeś/mialaś za zdjęcia, jakie tematy do porownaia? ja zdaje 12 06 i moze bym trafil cos podobnego :)
A w ogóle jak egzaminatorzy? W miarę jacyś tacy sympatyczni? I np. jak miałaś dajmy na to termin na godz.9, to weszłaś od razu czy jeszcze musiałaś czekać?
Mam ogromną prośbę jeśli chodzi o egzamin fce. Nie zdaję go teraz ale mam zamiar w tym roku jeszcze. Gdybyście mogli zwrócić uwagę na writing ostatnie pytanie z lektury Woman in white -czytałam tę książkę i bardzo mi zależy na poznaniu pytań jakie były. Ogromnie o to proszę.
Asia
Cześć, właśnie wyczytałem że masz egzamin ustny 06.06, mogla byś zwrócić uwagę na pytania jakie będziesz miała? jakie obrazki i na jaki temat dyskusja? Chodzi mi o to że może jeszcze przed moim ustnym 12.06 dałbym radę jakieś nowe słówka poznać z tematów tegorocznych ustnych FCE. z góry dziękuję! [email]
hej ja zdaję 5go czerwce speaking ;)
jakby co [gg]
Egzaminatorzy byli bardzo mili. A jeśli chodzi o terminy to pamietaj zeby stawic sie pol godziny przed egzaminem. Stoi sie tam przed drzwiami i oni prosza w odpowiednim momencie, gdzies tak o tej godzinie o ktorej ma byc egzamin.
Już po egzaminie.
Reading wymagający skupienia: tekst o kobiecie robiącej scenografię, czasem skomplikowane struktury zdań i oczywiście tego dotyczą pytania, tekst o kobiecie podróżniczce na uzupełnianie luk, tekt hobby 6 osób
writing list semiformalny do kobiety która ma jakiś odczyt dla studentów i chce zmienić jego datę, story, article, jeszcze jeden list lub praca z lektur.
Ja miałam story Michael open the door, smiled and invited to the living room
UOE.Dla mnie trudny opencloze AT....an altitude, supposed to....replied
Słowotwórstwo: judgement, carefully, exceptional, reliable, unbelievable, consumers, performance, happiness, simply,
KWT: there has been a delay in, mechanic was not able to work, it was not Diana who sent,
WIęcej nie pamiętam, Na listening wyłączyli klimę i to był horror
Muszę Cię zmartwić, ale tam nie było happiness tylko unhappy oraz belief a nie unbelievable:)
Potwierdzam.
ja tez mam belief i unhappy-mam nadzieje ze to jest dobrze:)
Kto zdawał dzisiaj w Krakowie, jakie wrażenia?
ja zdawalam wczoraj w krakowie.wrazenia?? jak dla mnie uoe i writing spoko,problemy mialam z readingiem i listening za latwy tez nie byl.troche sie tam pogubilam.
a ja wlasnie wrocilam z pracy,,, zestresowana ale gotowa zeby zobaczec wyniki, i co? pomylilam haslo i zablokowali mi dostep na 30 minut! kurde
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie