watpliwosci po speakingu

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, dzisiaj zdawalam egzamin, jestem zupelnie niezadowolona :( chociaz rozumialam wszystkie pytania i mowie dosc dobrze po angielsku, to wydaje mi sie, ze beznadziejnie odpowiedzialam, niegramatycznie i w ogole ze stresu nie moglam sobie przypomniec jakis ciekawszych slowek, Odpowiadalam razem z chlopakiem, ktory dostawal wiecej pytan i bardziej konkretne. Np on mial pytanie czy masz duza rodzine i do kogo jestes podobny?, a ja czy mam odpowiednio duzo czasu na swoje hobby i czy lubie odwiedzac historyczne miejsca :(
Ponadto widzialam ze na kartce egzaminator obok jego imienia napisal 30, a obok mojego 05 :( czy to oznacza ze oblalam??
Szczerze to jestem zalamana, bo myslalam ze lepiej mi pojdzie :( no i szkoda pieniedzy, a wyniki dopiero poznam w lipcu :(
też się czuje jak Ty ;/ ale jestem dobrej myśli
A co takiego niekonkretnego było w Twoich pytaniach?

czy mam odpowiednio duzo czasu na swoje hobby i
>czy lubie odwiedzac historyczne miejsca :(

Obawiam się, że nie mam dużo czasu na swoje hobby ponieważ mam dużo nauki w szkole i dodatkowo uczę się jeszcze angielskiego. Muszę też codziennie wyprowadzić psa na spacer, pomóc rodzicom w domu oraz młodszemu bratu w lekcjach. Na moje hobby zostaje mi tylko około 3 godziny tygodniowo. Moim hobby jest taniec. Chodzę na zajęcia dwa razy w tygodniu, ale gdybym miała wiecej czasu, to chodziłabym częściej.

Nie lubię odwiedzać miejs historycznych, bo mnie historia zbytnio nie interesuje. Nigdy nie lubiłam chodzić po muzeach ani innych zabytkach. Wole odwiedzać miejsca geograficznie ciekawe, np, góry, morze, jeziora. Co roku jeżdzę na Mazury i spędzam tam przynajmniej 3 tygodnie każdego lata. Co roku też staram się wyjechać przynajmniej dwa razy w góry, raz w lecie raz w zimie.

(i nieważne, że to wszystko nieprawda)
tak, ale druga osoba miala pytanie czy pochodzisz z duzej czy malej rodziny? i do kogo jestes podobny?
ale coz.. nie wpadlam na takie inteligentne odpowiedzi w czasie testu :( cos wymyslilam co moim zdaniem glupio i niepoprawnie zabrzmialo.. ech pewnie bede zalowac
Bez przesady, na FCE tak srogo nie oceniają i naprawdę nie ma co się użalać tutaj, gdyż możesz nadrobić innymi częściami i otrzymać pozytywną ocenę która pozwoli ci uzyskać certyfikat. Głowa do góry.
powiedzcie czy Wasze odpowiedzi na te pytania na egzaminie sa dlugie czy raczej takie 2-3 zdania? speaking mam w niedziele i strasznie sie stresuje boje sie ze z nerwow nic z siebie nie wydusze.
raczej krótkie ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie