Wyniki z fce - czerwiec 2003

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie do wszystkich, którzy zdawali w czercu fce - czy macie juz wyniki. Troche sie martwie bo minęło 9 tygodni i nic. Jestem ciekaw jak u innych?
pozdrawiam.
gd
sorry - zapomniałem dodać, że to pytanie do wszystkich zdających z Opola.
pozdrawiam.
Nie przejmuj się, ja też jeszcze czekam. Mam koleżankę i kolegę, którzy mieszkają w tej samej miejscowości i ona dzisiaj dostała wyniki, a on nie. Musimy być cierpliwi... Pozdrawiam
ja tez jeszcze nie dostalem wynikow ;)
ja już wiem! zdałam na B! szok, zwłaszcza, że nie uczyłam sie w ogóle. chodziłam co prawda na kursy w empiku, ale szczerze mówiąc szło sie tam bardziej dla zabawy.
Lenieczka GRATULACJE
a mozesze napisac skad jestes?
dzieki. :)
z Wro jestem.
pytanko naiwne ale kto pyta nie błądzi: wyniki fce przyjdą do mnie do domciu czy mam się o nie gdzieś pytac??? czekam i czekam i nic
jest tu może ktoś kto zdawał w gliwicach i ma wyniki?
boze wspolczuje wam tyle czekac ja znam wyniki juz od 17 co prawda jestem z poznania ale to zawsze straaasznie dlugo
wyniki znam od jakiegoś tygodnia.Zdawałem w Koszalinie.
ja jestem z opola i mam już wyniki zdałem na C z czego bardzo sie ciesze a a tym którzy jeszcze wyników nie dostali życze powodzenia i cierpliwości
czemu wszyscy mają wyniki tylko nie ja??!!!już nie mam siły na nie czekać >
p.s. gratuluje tym co zdali
Ja też nie mam, a zdawałem w Łodzi...
Ja zdawalem w Bialymstoku, jestem z Lomzy, dostalem wyniki 18, zdalem na C, jestem troche zawiedziony, liczylem ze pojdzie mi lepiej, ale wazne ze zdalem, trzymam kciuki za tych co nie maja jeszcze wynikow, trzymajcie sie!
Cześć wszystkim! Przed chwilą wróciłam znad ciepłego morza Śródziemnego i o mało nie dostałam palpitacji serca kiedy zobaczyłam koperte z napisem FCE na moim biórku ;). Otworzyłam i ucieszyłam się kiedy zobaczyłam GRADE : B, RESULT : PASS. Co za ulga...
mam pytanko do tych którzy mają wyniki.czy jest tam napisane z której części ile macie procent czy punktów?czy jeste w ogóle podany jakiś procent czy tylko ocena?
>mam pytanko do tych którzy mają wyniki.czy jest tam napisane z której
>części ile macie procent czy punktów?czy jeste w ogóle podany jakiś
>procent czy tylko ocena?

Jest cos w rodzaju wykresu, tabelki. Tabelka podzielona jest na pola:
Exceptional, Good, Borderline i Weak. Nazwa każdej czesci (Reading Writing Speaking Use of English) jest umieszczona na wysokości jednego z poziomow Exceptional, Good, Borderline i Weak. Pozdrawuiam
ja zdawałam ,,przez szkołę\" - wyniki już czekają w sekretariacie, ale brak odwagi by podnieść słuchawkę i dowiedzieć się czy udało się. Poczekam do września. Mam pytanie: czy ktoś orientuje się jakie oceny można otrzymać z poszczególnych części egzaminu żeby uzyskać końcowy wynik B? tzn. czy jest dopuszczalna np konfiguracja jedno D a reszta B?
cześć. Jakim fartem zdałam na B ! Mówie fartem bo naprawde go miałam. Trzy części zdałam na C ( i to ledwo), pozostałe dwie na A. Jakimś cudem wyszło z tego B !!!
Temat przeniesiony do archwium.