Do tych co zdają FCE w W-wie.

Temat przeniesiony do archwium.
Siema! Posłuchajcie, wpiszcie sie ci co zdają FCE w W-wie, kiedy macie wszytskie egzaminy i w jakim miejscu. Może ktos ma pisemne w LO im. L. Kossutha 14 czewrca? albo listening 1.06 o 12:30 i millenium plaza! prosze o odzew:) pozdrawiam, zycze wszytskim powodzenia na examinie!
Piszcie tez wogóle gdzie zdajecie w W-wie, to moze sie okaże ze kilka osób tego samego dnia i w tym samym miejscu, to wtedy bedziemy mogli sie wspierac duchowo!:-)!
Ja mam Reading, Writing i Use of English 14.06 w LXIII im. L.Kossutha od 9.00-14.45, Listening w Millennium Plaza 1.06 o 14.30 i Speaking w Hotelu Gromada 23.05 o 15.45. :))))
no to świetnie ze mamy w tymsamym miejscu, istotko, daj znac na maila [email] to moze jakos sie zgadamy
no wpisujcie sie!:)
>czesc maciek wychodzi na to ze zdajemy w tym samym miejscu.
Anka! to fajnie ze zdajemy w tymm samym miejscu. napisz mi na maila: [email]
A ja byłem dzisiaj w British Council. załatwiłem swoją sprawe. speaking mam juz 17 maja o 12:30 w hotelu gromada, w w-wie/:))) napuisze wam jak wrazenia:)
Nio to napisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))
a my istotka pisemne mamy tego samego dnia w tym samym miejscu:D
ja mam listening w Millenium Plaza 7 czerwca o 11 a speaking 6 czerwca w Domu Chłopa o 17.30. Pisemny 10 czerwca wtorek, myślę że terminy niezłe. Mam nadzieje , że jak będziecie po examie to coś napiszecie, jak było i wogóle, OK?
pewnie ze wam powiem jak było... juz 17 maja zdam relacje. wtedy to mam spekaing...brrr...boje sie...
Heh... ja mam o 15, ale tego samego dnia...
Atak histerii :D
Książki porozkładane po całej podłodze :D
Znaczy 17.05.2003 r mam w Goromadzie :D
witam. jest ktoś może kto zdaje speaking w gromadzie 22.05 o 17:30?? [email]
Posłuchajcie, kto ma speaking w tą sobote czyli 17 maja w Hotelu gromada o 12:30 baaardzo prosze o szybki kontakt! [email] pozdreawiam
hey ja tez mam jutro speaking w hotelu gromada . jak macie na 10 to napiszcie do mnie pliz !!! [email] reszta : reading , writing ,use 14.06 o godz.9 w millenium plaza, listening 1.06 o 9:30 tez w millenium.
Ja tez mam jutro speaking w Gromadzie ale o 10.30, writing 14-go o 9.00 w Millenium, a listening 1-go o 9.00
wlasnie jestem po speakingu. uffff troche mnie zaskoczyli pytaniami , myslalam ze beda takie standardowe gdzie mieszkam itp a zapytali sie o moje najwczesiejsze wspomnienia ze szkoly . wszystkim zdajacym zycze powodzonka
Hej! własnie wrocilam z ustnego... nie było źle, choc mogło być lepiej... egzaminatorki miłe, obydwie chyba z Anglii. Pytały o moje miasto, o to czy szkola przygotowuje uczniów do pracy, kiedy wybralam zawód itp. dało się przeżyć! moja partnerka była bardzo mila, choć sporo starsza, nieźle się rozumiałyśmy, tylko na początku konkorwersacji coś jej się pomieszało. wierzę że wam też dobrze pójdzie! powodzenia!!! (pytania i zdjęcia wszędzie są takie same więc można się przygotować!!!)
Hej! własnie wrocilam z ustnego... nie było źle, choc mogło być lepiej... egzaminatorki miłe, obydwie chyba z Anglii. Pytały o moje miasto, o to czy szkola przygotowuje uczniów do pracy, kiedy wybralam zawód itp. dało się przeżyć! moja partnerka była bardzo mila, choć sporo starsza, nieźle się rozumiałyśmy, tylko na początku konkorwersacji coś jej się pomieszało. wierzę że wam też dobrze pójdzie! powodzenia!!! (pytania i zdjęcia wszędzie są takie same więc można się przygotować!!!)
a jakie miałaś obrazki do porównania? i jaki temat miałyście do dyskusji?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2003

 »

Inne strony do nauki języków