Listening E w Rezszowie

Temat przeniesiony do archwium.
elo. jak wam poszedl listening? ja pisalam 31.05 w Rzeszowie i musze powiedziec, ze part2 ktorej sie najbardziej obawilam poszla mi chyba najlepiej, w przeciwienstwie do pozostalych :(. wy tez mieliscie taka slaba jakosc nagrania?
Miałeś listening "E"?? Napisz o czym był, dotychczas wszyscy mówili tylko o testach A, B, C i D. Proszę napisz, ja zdaję za tydzień i już bardzo się denerwuję!
ja mialam ten sam i nie bylo nawet zle, najgorzej poszla mi 3. czesc(tzn. nie jestem pewna, czy mam dobrze), 2. o dinozaurach byla najlatwiejsza
wedlug mnie naglosnienie bylo b. dobre(siedzialam zraz kolo glosnika), pamietacie po kolei odpowiedzi z 1. czesci, ja mialam 1b) 2a) 3c) 4a) napiszcie prosze
jakie mieliscie odpowiedzi do ostatniej czesci? bo ja sie kompletnie pogubilem. strasznie malo mi true wyszlo. ale ogolnie nie bylo tak strasznie
hahahaha kogo ja widze :P nie przejmuj sie bedzie dobrze ja tez nic nie slyszalam zreszta o tym wiesz :) speaking nam moze pojdzie lepiej :)
Będę pisać w niedzielę, prawdopodobnie test E napisz coś więcej, o czym był ten test.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Inne strony do nauki języków