listening Łódź zestaw E

Temat przeniesiony do archwium.
Zdawałem dziś w Łodzi zestaw E. Może powymieniamy odpowiedzi ?
Pozdrawiam wszystkich i powodzenia :)
pamietam tylko to, ze w 1. czesci mialam takie odpowiedzi 1.b) 2.a)
3.c) 4.a) , czesc 2. byla starsznie latwa, wiec nie bede pisac, a w 3. nie uzylam tylko tego zdania zwiazanego z kosztami, w czesci 4. mialam 4 false i 3 true, ostatnie ytanie mialam false
>czesc 2. byla starsznie latwa, wiec nie bede pisac,
a o czym była? o motorolotni, o dinosaurach, czy jeszzce o czymś innym???

>3. nie uzylam tylko tego zdania zwiazanego z kosztami, w czesci 4.
>mialam 4 false i 3 true, ostatnie ytanie mialam false
a te części o czym były???? Przybliż proszę tematykę, pls
No i jestem po tym nieszczęsnym listeningu - TEST "E" pisałam w Warszawie
Part 2 - o dinozaurach
Part 3 - o kursach
Part 4 - o pisarzu
Jak widać jest to mieszanka kilku poprzednich wersji. Mimo to i tak nie było łatwo!
Powodzenia tym co jeszcze nie pisali

Aaa - chyba dzisiaj w Warszawie (Milenium Plaza) wszyscy mają/będą mieli zestaw E - tak podejrzewam ...
czesc:) wlasnie wrocilam z "liseningu i spikingu";) pisalam w Szczecinie zestaw e, jak chcesz wymienic sie odpowiedziami i wrazeniemi to prosze napisz do mnie, to moj nr [gg]
Niestety nie mam jeszcze gg - czekam na podlacznie neostrady, moze bedzie to w przyszlym tygodniu, to dopiero wtedy zaloze sobie konto na gg i sprobuje Cie odnalezc :)
Ja też pisałam w tym terminie, ale w W-wie. Test E - dinozaury, kursy (dla mnie porażka) oraz dość łatwa część o pisarzu (czy zgodził się w końcu napisać kolejną książkę). Ciekawa jestem też odpowiedzi do cz. I, zwłaszcza do pytania o postawie ratowników oraz o chłopaku, który nie chciał gotować (bo nie miał czasu, nie miał własnych przyrządów i coś tam jeszcze), tekst o ludziach kupujących hotel (napisałam, że są pewni sukcesu?).
wydaje mi się że zgodził się napisać,bo nawet stwierdził że jest ofiarą swojej decyzji, a co napisaliście czy zmienił części książki bo było tam że \"rewrite some parts\" i coś tam jeszcze.
aha ten chłopak nie miał czasu
Temat przeniesiony do archwium.