Szczecin czerwiec 2004

Temat przeniesiony do archwium.
wpisywac sie kto zdaje w czerwcu tego roku na FCE w Szczecinie.
Ja w Koszalinie.
Pytam sie kto w Szczecinie a nie w Koszalinie.Nie umiesz czytac?
Umiem, przestań sie denerwować, bo nie zdasz.
Ja, ale to Ci nie wiele pomoże %-) . Powiedz o co chodzi to moze bede mógł pomóc.
dobry jestes bo ja srednio a boje sie ze nawet gorzej niz srednio i do zdania zabraknie mi dosłownie niewiele i moge nie zdac
Jeszcze masz dużo czasu. Rozplanuj naukę, popraw słabe punkty, rób testy- mozna kupić w Omnibusie ok. 130 zł za komplet np. Longmana. Niestety drogo.

Może Ci którzy zdawali polecą jakieś książki?
Czesc bart-ja zdaje w Szczecinie w czerwcu-tylko kurna no dalej nie wiem dokladnie gdzie mam wplacac pieniedze i kiedy? Podobno czyatlam ze na przelomie lutego i marca ale moze ty masz jakies aktualne informacje i powiedz gdybys mogl czy na Woj.Polskiego chyba 65 jest siedziba gdzie beda sie odbywaly egzaminy?A jesli nie wiesz to moze ktos inny mi odpowie...Please:(
co do siedziby to sie zgadza w dniach 23 luty-5marca zapisy sa. a ty ze szczecina?bo ja ze swinoujscia....
do 5 marca trzeba wpłacić kasę za FCE - 510 zł!!!
Dokladnie-ja ze szczecina....Jestem ciekawa ile lat sie uczysz angielskiego bo ja kolo5 i nadal nie wiem czy sobie poradze....
no ja od szósty rok ale ucze sie teraz tak na serio dopiero.boje sie najbardziej listeningu i speakingu.listening jak robie w testach to moj najlepszy wynik to 60%.jak tyle bede mial to bede hepi.nad grammą pracuje i nad readingiem.licze ze writing tez jakos ujdzie.moze ty masz jakas fajna metode???POZDRAWIAM
Ludzie szczesciarzami jestescie.Ja sie ucze 1,5 roku bardzo intensywnie i mam nadzieje ze zdam.Przez cale zycie uczylam sie niemieckiego.Ochyda.A teraz nikt nie chce slyszec o niemieckim.Wszyscy pytaja o certyfikat angielski.
uczę się już 2,5 roku i w czerwcu podchodzę do FCE
pytanie brzmi: czy uczysz sie PÓŁTORA roku angielskiego,czy tez PÓŁTORA roku intensywnie?
ponawiam pytanie:czy uczysz sie 2,5 roku angielskiego czy tez od 2,5 roku intensywnie?
1 rok w lieceum(4 nauczycieli), 1,5 roku intensywnie(bardzo intensywnie :))
Ja podchodziłam do FCE w zeszłym roku w grudniu (niestety jeszcze nie wiem czy zdałam), angielskiego uczyłam się11,5 roku i tez miałam ogromne watpliwości czy wogóle zdawać.
Hmm fajny pomysl na nauke?:) Ja tam ogladam sporo filmow na dvd co mi pomaga w plynnym mowieniu.Szybko zapamietuje zwroty i nie skupiam sie jakos na poprawnym mowieniu ale jak do tej pory to nie mam z tym problemow.Najbardziej sie obawiam Use of Englisch-it\'s sucks...
suck to czasownik
Ja zamierzam zdawać w grudniu, napiszcie, czy opłaca się chodzić do British Council na kurs przygotowujacy do certyfikatu
Czesc Bart! Ja tez bede zdawac w czerwcu w Szczecinie i tez jestem ze Świnoujscia. Moze sie znamy?? :) Pozdrawiam wszystkich a Barta szczegolnie :)
Cześć ja też zdaję w czerwcu w Koszalinie.
Hejka!a ja zdaje w czerwcu w katowicach!!! ktos jeszcze z tych okolic??? ucze sie niezbyt intensywnie, ale mam nadziejeze sie uda!!!
kurna o szczecin sie pytam a nie w jakis katowicach
hej!mam pytanie jakie szkoly jezykowe mozecie polecic ja chce sie dopiero gdzies zapisac i jestem zielona prosze pomozcie chodzi mi o szkoly na terenie szczecina
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe