w garniturze czy normalnie

Temat przeniesiony do archwium.
jak sie ubrac na fce:nie wiem czy pojsc tak jak na mature sie chodzi pelen garniturek i w ogole, czy jakos posrednio a moze normalnie elegancko
ja bym poszedl w wyjsciowym dresie;]
wiesz to zależy od ciebie ale moim zdaniem garnitur to lekka przesada. nie mówie żebyś wpadł w dresai i trampkach ale garniaczek to zbyt oficialnie. najlepiej jakaś koszula i spodnie byleby nie były z krokiem w kolanach.... mało kto jest na fce odwalony jak na mature.... zresztą nie liczy sie to jak wyglądasz ale ile umiesz. Może na speakingu to by wrażenie zrobilo na babce w komisji...heheheh także warto sie zastanwić nad garniturkiem ale na innych częsciach to nie ma sensu. Liczy sie wygoda.
Arkadiusem to ja nie jestem ale to taka moja skromna sugestia. powodzenia na egzaminie.
Tak jak czujesz sie wygodnie.

Ja tam na egzaminy Cambridge ubieralam sie zupelnie normalnie, i tak tez wygladali niektorzy egzaminatorzy.

Pozdrawiam,
KOciamama.
w garniturze?nie,nie to az nie wypada...hehe...a tak powaznie to zdawalam
rok temu i nie przypominam sobie zeby jakis facet mial garnitur
racja,baardzo malo jest osob w garniturach,przewaznie jakas koszula,na speakingu kilka osob mialo marynarki,ale nikogo chyba w calym garniturze nie widzialem, tylko nie przesadz w druga strone i nie wpadnij w trampkach albo w krotkich spodenkach :P
dzieki
Temat przeniesiony do archwium.

 »

CAE - sesja letnia 2004