jeszcze raz test C part 1 i 3

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 59
poprzednia |
no to napisze jeszcze co mialem ale nie wiem czy to dobrze bo nie wiem:)))))
part 1
1b
2c
3c
4b ale ma byc chyba c
5a
6b
7c napewno
8a
part 3
speaker 1 E
speaker 2 C
speaker 3 A
speaker 4 F
Spekaer 5 B lub D ale nie wiem -chyba D:) chodz dalem A
piszcie jak mieliscie
nara
jeszcze part 2
national history
room manager
hotel
team leader
japanese
11, 200
information desk
weekend off
orange(chodzi o uniform)
ale nie wiem czy klejnosc dobra
15 the december
mam pytanie czy do information desk zaakceptuja jak napisalam help desk czy raczej nie:(buuu w jeszcze apropo PART 1 czy ten koles co sie mial spoznic nie mowil ni ze mu sie firmowe auto zepsulo???? a ta baka z ta kamera czy ona ja wkoncu pozyczyla czy kupila???
według mnie to pożyczyła a zw spóźnieniem to przez kolegę co go spotkał w biurze, zaś co do gapów to room managers a nie manager
ja mysle ze ona ja kupila-fakt mowila ze moze pozyczyc od sasiada, ale w ostatnim zdaniu cos powedziala o zakupach i ja wywniskowalem ze to jest podchwytliwe i ze kupila ta kamere. no ale nie wiem.acha i nie bierzcie moich odpowiedzi na serio bo ja tez jestem czlowiekiem -hihih
mi sie nie wydaje raczej ze mu sie samochod zepsul.on mowil ze ma sie z kims spotkac w biurze.coprawda padlo tez slowo samochod, ale nie wiem czy on byl zepsuty-kwestja gustu hahaha
no moze manegers kto wie- mysle ze mi bez s tez zalicza nie?? kupila czy pozyczyla i oto jest pytanie??? hihih:)))
a jak wam poszla Part 4 ?
ja mialem odpowiedzi tak:
A
B
B
A
B
A
b
jak widac, zadnego C
a wy ??????
nie no to jeszcze raz po kolei part1! były pytania o pana ,który się spóźni (według mnie dlatego że miał nieoczekiwane spotkanie), ta kobieta od kamery(pozyczyła ją???), pani która zapisała się na tańce (bo te zajęcia muszą być ciekawe), kobieta która się spóźniła na prom, baba od mieszkania, która już sama mieszkała, kobieta która zajmuje się zaproszeniami a nie dekoracjami....i co jeszcze?? macie podobne odp? jak w końcu z tą kamerą?
Moje odpowiedzi są identyczne - co do tej kamery to podpucha polegała na tym, że właścicielka kamery za jej POŻYCZENIE(!) zażyczyła sobie sporządzenia zakupów w tym miejscu gdzie oni pojechali na wakacje - tak więc pożyczyli ją... Dosyć to skomplikowane ale mam nadzieje ze zrozumieliście tą pokrętną logikę... Ja miałam sporo myślenia nad tą kobietą na kursie tańca ale też napisałam że musi być ciekawie...
no ale były jeszcze 2 pytania tylko że ich nie pamietam....ktoś sobie je przypomina?
ale błagam powiedzccie jakie mieliscie odpowiedzi w part 4 z tymi fokami ?!
ok no to part4:
ludzie mogą nie zauważać rannych fok, jeśli ktos zadzwoni poinformować o rannych fokach to najpierw się wypytują czy foka rzeczywiście potrzebuje pomocy, problem z pomaganiem fok jest taki że one nie leża spokojnie tylko się ruszają, foki są przestraszone, trzymali tamtą foke samą zeby łatwiej im było pomagać jej, no i nie karmili jej rybami , bo była za młoda.
jakie jeszcze były pytania do tej części?
Nie pamiętam kolejności ale:
że ich nie zauważają
że sprawdza czy faktycznie wymagają pomocy
musieli jej szukać bo poruszała się
sprawdzili jej rany (dali jej wody do picia a nie polali ją wodą - tak myślę
trzymali osobno bo łatwiej było się opiekować
kiedy przywożą zwierzęta do ośrodka, boją się one
nie dawali jej ryb bo była za młoda...
tak odpowiedziałam - więcej pytań nie pamiętam...
ja opowiedzialem, nie mal tak samo i zebysmy sie nie mylili :)
z part 2 mam max 1 blad a w tym tez max 1 czyli juz wiem ze z part 2 i part 4 mam 16 pkt minimum :):):) co jest ok 55% no a z dwóch pozostałych czesci raczej bede mial te kilkanascie % : czyli jest niezle.. najgorzej to bedzie 19 czerwca w szczecinie na pisaniu, czytaniu i gramma.. :o
trzeba oglądac duzo BBC i rozwiązywac sporo rtestów, niesadzicie ?

jest ktos kto dzisiaj zdawal w szczecinie na tym forum ?!
pozdrawiam..
mam pytanie : jaka jest max ilość punktów za listening?
heyka wszytskim no ja napisalam ze kamera zostala kupiona bo tam bylo ze maiala ja pozyczyc ale wlasnie sasiadka byla jakas zawieszona;) i postanowila wkoncu kupic co do fok to tak samo
za listening mozesz dostac max 30 pkt a za speaking 25
hej super ze zostawiacie odp ale jaki to byl wlasciwie test tzn B C E ?? czy jakis inny?/
Nio nie wiem... gdzieś na tej stronie jest opis FCE i tam stoi jak byk, że za każdą część egzaminu można zdobyć 40 punktów (40 za speaking, następne 40 za listening, itd...)
test C
to był C
Jak stoi w tytule ;)
jestem na 100% pewien ze za listening bylo 30 pkt !
reading - 35
use of english - 65
listening - 30
speaking - 25
writing - nie wiem ;)
tak mozna zdobyć 30 pkt, ale później się każdą część jakostam przelicza tak że każda wychodzi po 40 pkt
https://www.ang.pl/fce.html - na tej zakładce podają że 40 ale ja tylko powtarzam - nie potrafię stwierdzić czy tak faktycznie jest..... ;)
NO i mamy salomonowe rozwiązanie...... dzięki;)
ale punkty zdobyte są przeliczane tak jakby 40 pkt to był max.

w Use of English jest 65 pkt max i to jest przeliczane na 40 pkt
np. jeśli w juzefie zdobyłaś 60 pkt :) to w przeliczenia masz:

60 pkt - 65 pkt
xpkt - 40 pkt

x=40*60/65
x=37 pkt

kapujesz? :D
Ok Ok, ale burzę w szklance wody wywołałam.....! :/ sorki - nie miałam zamiaru nikogo wprowadzić w błąd!! :) i dzięki za informację!!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 59
poprzednia |

« 

CAE - sesja letnia 2004