jeszcze raz test C part 1 i 3

Temat przeniesiony do archwium.
31-59 z 59
| następna
no to powiedzcie mi jeszcze jak to było w part2. chodzi mi o to czy trzeba było napisać natural czy national history section?
wiecie co nie ma się co pogrązać jak ktoś ma inne odpowiezi to i tak nic nie wiadomo
ale atmosferka spoko co nie tyle ludzi i wogóle swierna zabawa
NATURAL SECTION :)
w pierwszej czesci bylo jeszcze pytanie o odczucia krytyka po przeczytaniu ksiazki co zaznaczyliscie????
hmm...kompletnie nie pamietam tego pytania...jakie były możliwe odp? może sobie przypomne..
a to ciekawe, u mnie \"komando foki\" były jako wersja D
Własnie sobie oblczylam ze chyba przewalilam listening ( jezeli fce jest zdane dobiero od 75% bo tak ostatnio slyszalam) Moje odpowiedzi to w czesci pierwszej : kamere kupila( na koncu powiedziala ze wkoncu zdecydowali sie kupic) na prom sie spoznila krytykowi sie wydawalo ze trudno bylo chyba ksiazke albo film -juz nie pamietam zrouzmiec , dziewczyna byla odpowiedzialna za zaprroszenia, babka mowila ze zajecia musza byc ciekawe, druga ze lubi mieszkac sama bo lubi wolnosz, gosciu musial sie z kims spotkac ( ale tego nie jestem pewna), przy rozmowie o prace zaznaczaylam ze byl zaskoczony ( ale tu chyba zle zaznaczylam) Jakby ktos mogl napisac odpowiedzi do czesci 3 ale tak bardziej opisowo bo nie pamietam ich dokladnie
FCE zdane jest od 60% - I\'m positive, tak więc nie bój żaby :)
Gryps, czy ja dobrze zrozumiałem, pisałeś wersję D??
jeżeli tak, to czy całe \"komando foki\" czyli test C był jako D, czy tylko część o fokach??
pozdro
no właśnie wróciłem z listeningu i ... ku mojemu zdziwieniu pisałem akurat C ;),
no ale przy okazji tego co już tutaj napisane, first ktoś pamięta układ odpowiedzi z Part 1, ja na pewno od 3 - 8 miałem CCAACA,
w drugim pyt. postawiłem na pożyczenie kamery, doszłem do małopopularnych tutaj wniosków zbliżonych do Tringi :),
kolejna sprawa to bodaj pytanie 4 odnośnie facia po rozmowie o pracę, który się dziwował że go spytano o jego hobby, ja tutaj dałem C, gdzie zrozumiałem że niepodobało mu się sformułowanie tego pytania o hobby (uff wiem to dość zawiłe) było tam słowo \"phrase\".
no i 3 wątpliwość, jaka ksiązka?? , ten krytyk wg mnie nawijał o filmie, że za dużo podobnych postaci, szybkie dialogi, że przez to cieszyć się filmem można dopiero po jego zakończeniu, kiedy wszystko poskładasz do kupy
.... długo, długo tak samo ... no i szczęsne foki ;)
o dziwo też miałem układ AB-owy, tylko że w 3 pyt (chyba), dałem że zamiast polewać wodą, najpierw sprawdzają jej rany (check cuts??)
uff... no to tyle ode mnie
pozdro
Witaj bratnia duszo ! ;) Ja mialam tak samo, tylko w ostatnim mialam c.Ciesze sie ze tez tak masz, bo wydawalo mi sie na poczatku bardzo podejrzane --same b prawie
Taka care
ja zdaje jutro :)
no to świetnie! ja też zaznaczyłam przy kamerze ,że pożyczyła i przy gosciu o prace tez C. no to light ;) tylko że tego krytyka za cholere sobie nie moge przypomnieć...
tam były do wyboru kwestie o zbyt szybkich dialogach, pogmatwanej fabule, i zbyt wielu bohaterach... kojarzysz??
borrow \' neła:) bo cos tam mowila ze ją nie \"afford\"
pozyczyla od kolezanki a za to miala jej cos nakupowac na tym wyjeździe:)
Bardzo żałuję, że nie poczytałam tego wątku wcześniej, bo miałam foki.
Też napisałam, że sprawdzali, czy nie jest injured, a nie że dali jej wody.
Part 1 byla najtrudniejsza dla mnie i niewiele pamiętam. Ale co nieco mi się z Wami zgadza, więc może nie będzie tak źle.
Rano miałam speaking . Miałam dzici jeżdżące na koniach i wycieczkę turystów w górach. Mam teraz parę wątpliwości, ale to chyba normalne.
Pozdrawiam wszystkich zdających.
a czy ktoś pamięta tą nieszczęsną part 1 dobrze, wiem że to niełatwe, bo ja zaraz po egzaminie, też nie mogłem sobie przypomnieć wszystkich scenek, jak co proszę piszcie, bo w sumie tutaj najbardziej obawiam się jakiejś wpadki...
CZESC MAM PYTANIE O PROSZE WAS JSAK NAJSZYBCIEJ O ODPOWIEDZ< zdaje w niedziele 13/06 FCE i czy6 jest jaks szansa abym tez dostala zestaw C lub D taki jak wy mieliście
ataszaaa jasne, ze są szanse, nawet jest to pewne, zę jedną z wersji opisnaych na forum dostaniesz::P:P:P - tylko przegladać
w Use of English jest 75 punktów a nie 65! Przecież za każdą transformację jest po 2 punkty!
czesc wlasnie wrocilam z FCE mialam test D
i takie odpowiedzi
pierwsza:
b
b
a
b
c
c
a
c
druga czesc taka jak byla w tescie C
trzecia ( ta najbardziej mnie intereseuje bo jej jestem najmniej pewna)
c
b
a
d
f
czwarta:
a
b
b
a
b
a
b
Dajcie znac jak wy mielsicie
moim zdaniem nie japanese a europejski, i nie 11,200 a 4,500 bo tam było ile na poczatek zarabiają. a reszte mam tak samo:] jak ktos chce to piszcie na gadu 469796. :)
Ja tez mialam zestaw D. Ale juz nie pamietam jakie dawalam odpowiedzi na pierwsza czesc. W trzeciej czesci mam troche inaczej, bo pamietam, ze nigdzie nie dawalam B. Z tego co mi sie kojarzy to ta druga osoba mowila o tym, ze mieli bardzo malo czasu na zwiedzanie i ze starali sie jak najlepiej wykorzystac czas, bo szansa, ze znowu tam pojada byla mala... W czesci czwartej mialam jedna odpowiedz c (na trzecie pytanie)...
tam było,ze na poczatku zarabiaja 11 200,a potem zarobki moga wzrosnac do 40 500 ,czy cos koło tego.nie napisałam hotel,tylko public,bo ta babka mówiła,ze przydatne sa doswiadczenia z public,m.in. hotel,ale generalnie public:P zobaczymy we wrzesniu:)
ja tez na pocztaku miala, jako trzecie C ale potem zmienila, To bylo pytanie ktore brzmialo mniej wiecej\" co robi Peter gdy dostaje telefon ze foka lezy na plaży\" Na kasecie pamietam ze bylo powiedziane ze kaze sprawdzic czy foka nie jest ranna\" odp B mówiła że \"sprawdzic czy nie potzrebuje pomocy\" a odp C sparwdzic czy jest zywa. Szczerze mówiąc nie wiedzialm co wybrać
bartoli co do Twojej notki z 30 maja... moim zdaniem po team leadre odpowiedz nie była japanese tylko european. Chodziło o dobrą znajomosć jezyków a wie.c nei mogło chodzic o jeden. pozdrawiam :)
o ja tez mialam zestaw C, a jestescie pewni, ze ona byla odpowiedzialna za zaproszenia, a nie za dekoracje? A moim zdaniem : japanese..
a mam jeszcze pytanie..Czy w listeningu liczy sie, jak sie ma błedy w pisowni? Bo ja gdzies słyszalam, ze to nie ma znaczenia, jesli tylko to slowo wymawialoby sie przy tej pisowni tak samo...Ktos moze cos o tym wie?
Temat przeniesiony do archwium.
31-59 z 59
| następna

« 

CAE - sesja letnia 2004