SPEAKING!! - WĄTPLIWOSCI???

Temat przeniesiony do archwium.
Ludzie mialam speaking!! jestem po ..boze czy kazdy z was tak ma ze nie pamieta nic co powiedzial???????? a jak juz pamieta to stwierdza ze wszystko powiedzial zle z ogromem bledow i analizuje wszystko 100 razy na minute???? rany czuje sie zle...i czy kazdy ma wrazenie ze moglby wypasc o wiele wiele lepiej?? a i jeszce jedno czy odbiegniecie od tematu jest bardzo zle??????
oki doki
Ja zdaję speaking 05.06 ale z tego co słyszałam to większość ludzi ma na egzaminie zaćmę, a po jeszcze większą. Co do odbiegnięcia od tematu to mój lektor Anglik powiedział, że przede wszystkim liczy się, żeby mówić cały czas płynnie, że trochę nie na temat nie szkodzi.
Jest 5 regul ktore powinno sie zachowac przy speakingu i akurat plynnosci w tym nie ma.Nie pamietam co to bylo bo zgubilam kartke,ale jak ja znajde to odpisze.Wiem tylko tyle ze byly tam podstawowe jak gramma i vocabulary,i jak zachowa sie te 4 reguly nikt nie bedzie zwracal uwagi na poprawnosc gramatyczna.
ja mam speaking w piatek i jestem przerażona
Nic nie potrafie i na pewno obleje :(((((
Chociaz ponoc speaking wszyscy zdaja najlepiej
masz speaking w piatek w wawie? Bo ja tak... jestem 20 na liscie :)
Tez zdaje speaking 05.06 i zastanawiam sie jak to bedzie...
Gdzie zdajecie? Bo ja też mam 05.06 (Szczecin) i mam niezłą schizę
ja zdaję 6 w południe- no wreszcie znalazłam kogos ze Szczecina :/ napisz jak Ci poszło...jakie zestawy miałeś itp. moje GG to 6517415...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

FCE - sesja letnia 2004