19 Waw Milenium Plaza

Temat przeniesiony do archwium.
Kto z was zdaje w sobotę w Wawce use fo english, writing i reading w Milenium Plaza? Wiecie coś ciekaweo? Chodzi mi o jakieś pomocne informacje? Np. czy testy mogą się powtarzać, słyszałam że dla Wawki są zupełnie inne niż były wcześniej?
ja również zdaje 19 w Millenium Plaza.To,co piszesz, to niestety prawda, nasze testy będą zupełnie inne, bo jeszcze nikt nie pisał wersji 102, no chyba, ze ktoś zza granicy, ale ja niestety nie mam kontaktu z nikim takim..w każdym razie powodzenia na egzaminie wszystkim zdającym!
Ehh czyli pozostaje nic innego jak czekanie na swoją kolej... :/ ehh czuję się nie pewnie... Nio ale to życze wam wszystkim powodzenia
cześć!! właśnie trafiłam na to forum ale chyba troche za póżno... zdaję 19tego(boże to już jutro) w Milenium Plaza.nie usmiecha mi sie to bo tam zdawałam listening za duża sala i skupić sie nie mogłam...reszta wkurzali mnie ci kolesie latający po sali i patrzący czy nie ściagasz;/
ja też jutro zdaje, ale w gliwicach i jestem zdołowana!
Ehh ja siedziałam na początku i ten brytol głupio bo siedział przede mną i ciągle zaglądał mi w kartkę.... :/ ehhh...
Temat przeniesiony do archwium.