szczegółowe wyniki

Temat przeniesiony do archwium.
Jakie informacje są przysyłane pocztą z wynikami? Czy jest tam podane ile % sie zdobylo? Jakies szczegółowe info o kazdej czesci??
Są szczegółowo wyszczególnione procenty do każdej części...
Biedna dziewczynka chyba nie widziała nigdy Statemant of result, wprowadzasz w błąd niedouczonych

Czy istnieje możliwość sprawdzenia ocen cząstkowych z każdej części? Jak tak to gdzie trzeba pytać?

Nie ma możliwości sprawdzenia ocen cząstkowych, bo ocena z egzaminu jest wystawiana na podstawie ostatecznej sumy punktów, więc nie ma czegoś takiego jak oceny cząstkowe. Punktacji za poszczególne częśći sprawdzić nie mozna.

To skopiowałam z FAQ z tej stronki, na drugi raz prosze o niewypowiadanie się osób niekompetentnych, wprowadza to niepotrzebny zamęt i powoduje tworzenie się mitów.
heh, pewnie sie domyslasz kto to ja :) ale sie wyprodukowalas, ale tak serio to tutaj wszyscy pisza co chca, zmyslaja i potem nic nie wiadomo, na tym statement of results nie ma zadnych procentow, sa takie paski z ktorych procentow sie nie da wyliczyc (o czym sama sie przekonalam) :p
po pierwsze dzisiaj otrzymałem rzeczony statement of result i są tam tylko i wyłącznie wyszczególnione jakieś paseczki, konkretnie pięć paseczków ;)
które są opisane skalą: weak, borderline, good, execptional.
Oczywiście nie ma żadnego procentowego ani punktowego wyszczególnienia ilości zdobytych punktów.
Stąd moje pytanko, czy to wszystko ?? na certyfikacie również nie będzie nic więcej szczegółowego??
A może ktoś wie czemu (znaczy procenty) odpowiada w/w skala ??
pozdro dla wszystkich fcemaniaków ;)

 »

Studia językowe