O CO CHODZI Z TYMI PASKAMI NA KARCIE WYNIKÓW ?????

Temat przeniesiony do archwium.
w STATEMENT of RESULTS w tabeli CANDIDATE PROFILE znajduja sie pewnie juz wszystkim znane (na pamięć :P ), slynne PASKI z ocenami. Wszystko tam wydaje sie byc jasne i zrozumiale, ALE...... zawsze musi byc to ALE - tabela zawiera cztery oceny : począwszy od dolu WEAK, BORDERLINE, GOOD, EXCEPTIONAL. I tu tesz wszystko wiadome (znaczen tych slow nie musze nikomu mam nadzieje tlumaczyc :P ). Jednak na uwage zasluguje to, iż ów tabela podzielona jest na 5 (a nie 4) części !!! i jak tu dojśc do tego co na jakim jest poziomie skoro rzadnej LEGENDY nie ma :/ PYTANIE : czy jezeli przykladowo mam ocene z listeningu w polowie drugiego paska liczac od góry - czy jest to ocena GOOD (bo niby jest nad nią) czy EXCEPTIONAL (bo jest niby pod nią ) ??? z góry wielkie dzieki za odp :D Gdynia POZDRAWIA
Wyciągnęłam swój Statement of Result... i powiem ci jak ja to rozumiem...

Masz 3 oceny PASSING: A,B,C i 2 oceny FAILING: D,E... No i masz 5 prostokątów (i 4 opisy:od Except. do Weak).

Można to zrozumieć tak... Jeśli zdałeś na A-to prostokąt od góry 1-Except., na B(2-gi prostokąt)-Good, na C(3-ci)-Borderline, a jak nie zdałeś to D i E(4-ty i 5-ty)Weak...

Ale, chodzi w sumie za zaznaczenie, gdzie kończy się dany prostokąt. Tak rozumując posiadanie oceny z listeningu w połowie drugiego paska od góry to ocena B, więc Good ....

Najważniejsze jest chyba to, że zdałeś, potem jaką masz ocenę, a potem czy te oceny były bliżej dołu kwadratu (czyli słabe A,B,C), środka (trochę mocniejsze A,B,C) czy na zupełnym szczycie (mocne A,B,C)...

Ja to tak rozumiem, jeśli coś pomieszałam, proszę wybaczyć mi i mnie poprawić
masz to napisane na samym dole kartki, GARADES A-E DO NOT CORESPOND..... to poprostu według tych ocen i punktów które oni dawali za kazda czesc, kazda była chyba za 40 pkt i tu masz jak dużo mniej poniżej maiałeś albo jak dużo lepiej.

 »

Pomoc językowa