listening Warszawa

Temat przeniesiony do archwium.
Boze, ludzie ratujcie...:-/ Mam listening o 17, i juz nie moge... pekam normalnie.Ktos cos wie?
Ja mam o 18.30 i też powoli czuje że ogarnia mnie lekki stresik
Jak ktoś ma jakieś odpowiedzi to please wpisujcie!!
TAaaak, wpisujcie...... bo szef mnie wywali...he he. Tak czy inaczej musze sie jakos wyluzowac, bo jak sie tak zestresujemy to nici z tego wyjda. Moze jakas 100 ;-)
Azjja z tą 100 to ty uważaj, bo w taką pogodę to działa jak 250;)
a za tańce tam ocen nie dają;))))-żarcik
Ludzia wpisujcie, bo wiem ze examy trwają dziś od samego rana!!
DObra, ja to sie powoli bede szykowac i zbierac bo mam pare dobrych kilosow do Wawy i moze sie cos dowiem wczesniej. Swoja droga, beznadziejna ta mapke narysowali :-/ brrr
tez mam o 17 w wawie:):) to do zobaczenia:)
a moze ktos jednak ma juz jakies odpowiedzi??:)
No wiec tak... (tata zdawał dzis wiec go wypytałam) literka chyba C (tzn rodzaj testu) zdawany dzis o 11 ;)
mniej wiecej było tak:
pierwsza była masakra ale juz nie pamieta (w czwartym pytaniu było coś o farbach ;),
druga czesc była o rzece, o pracy na rece, czego sie trzeba uczyć, co jest potrzebne itp... wpisy w stylu: job satisfaction, 156 dni w roku, czytanie map, zależy im zeby kandydaci umieli matematyke i skonczone studia komputerowe, studia trwaja tyle co studia medyczne, uczysz sie nie tylko jak gasic pozary ale tez pierwszej pomocy, costam ze słówkiem ferry(?) no i przykład miejsca gdzie sa wieksze pieniadze, zima trudno znależć jest prace, czuje sie jakby sie było cześcią wielkiej szcześliwej rodziny
trzecia cześć była o pisaniu pamietnikow chyba odpowiedzi B nie było (tzn ze ktostam zaluje...) chyba(?!) poprawne: FCDAE
a czwarta część była o jakimś facecie który obiecał przywieżć pianino do jakiejś tam wioski w dżunglii (true or false...) i chyba jest: FTTFTFF
Monia, ale te odpowiedzi są w miarę pewne??
Słyszalność dobra?
nie skad.. tzn mam na mysli odpowiedzi nie sa pewne, słyszalnośc była bardzo dobra, ponoc...
trudno mi powiedziec tym bardziej ze nie ja zdawałam egzamin a moj tata (ja zdaje jutro CAE :(, nie chciałam żebyście sie nimi jkaos sugerowali ani nic...
po prostu podał mi tak jak on uważa ze było dobrze
Wielkie dzięki!
Mam nadzieje,ze będzie oka
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE - sesja letnia 2005

 »

Inne strony do nauki języków