Kto ma TEST FCE z 18.06

Temat przeniesiony do archwium.
witam,
Bardzo potrzebuje ten wyzej wymienniony test, jezeli ktos owy posiada prosze o kontakt albo o podanie linka.
wielkie dzieki
Sorry ze blad oczywiscie mnialo byc original
jak juz mowimy o jezyku polskim to powinno byc ` oryginał`
a co do tego testu.. to raczej nikt go nie bedzie mial.. chociaz nie moge powiedziec na bank.. bo testy na stronie bc ukazuja sie dopiero na pol roku po egzaminie...
Dupa...
no dupa.. ;]
A możesz może podać dokładnego linka bo tam są tylko jakieś bardzo stare chyba najnowszy z 2003 jak dobrze pamiętam więc gdzie mogę znaleźć test np. z grudnia tego roku??
Musisz po prostu poszukac na:

www.britishcouncil.pl

szczerze mowiac ja tez tego nie moge znalezc.. zdawalam FCE w grudniu i jakos sie dowiedzialam ze sie testy ukazuja pol roku po egzaminie.. jednak nie moge go tam znalezc... moze zle szukam.. jak cos znajdziesz daj znac.
moge jedynie zaproponować z 26.05.04 ktoś na formum "rozdawał"

pzd

z tego terminu co podałeś to ni ma jeszcze
Jak już będiesz miał(a) z 18.06 to daj prosze znać :)
spoko
choć te pewnie szybciej niż za pół roku sie nie pojawią, jeszcze nie widziałam tych z marca :P

pzd
zdawałaś w grudniu a czemu podajesz odpowiedzi z egz z czerwca, chyba ze to nie ta sama osoba (widziałam cie na forum o wynikach z czerwca)
wiec jak to jest?
pzd
no chyba ze ta liczba piegów **

:P
podobno dopiero po 3 latach sa dostepne, czy znacie jakąś ściezkę na zagraniczne forum na ten sam temat - tj. FCE z czerwca, opinie zdających, pozdr
To ta sama osoba;) to proste - w grudniu nie zdalam;]
a co do liczby piegow;] to zalogowana jestem z jednym"*" (to chyba bardziej gwiazdka bo ja piegow nie mam..;p) a jak mi sie nie chce logowac to robie 2 gwiazdki.. pozdro
to faktycznie proste
trzymam zatem kciuki

pzd :P
Nio teraz musze zdac bo mama mnie zabije jak nie zdam drugi raz;] no ale tym razem poszlo mi lepiej;)) czy wystarczajoco lepiej to sie okaze...;]
Zycze wam wszystkim zdania tego pieprzonego egzaminu ... bo nie zdanie go to wielki bol:P:P:P
PoZDRo
testy sa rok po egzaminie i jako ze sa tajne nikt ich miec nie moze
Ja mam tylko part 1 i 3 oraz speaking B, ale nie mam na kompie. Obok mnie kogoś nie było to sobie wzięłam ze stolika :)
a masz może skaner, gdybyś była tak miła zeskanowała i przesłała, pomogłabyś wielu ludziom mój adres e-mail: [email]
jak nie masz skanera to czy mogłabyś odbić i mi wysłać pocztą, napisz do mnie maila albo zagadaj na gg to podam adres
nr [gg] bardzo bardzo proszę i dziękuję z górki:P :*
pozdrawiam
I ja sie dołączam do prośby :)

[email]

dzieki z góry :P
pozdrawiam
Skanera niestety nie mam, a pocztą to bym splajtowała na ksero i znaczki. Poza tym nie wiem czy mnie nie będą ścigać, że mam oryginalne testy :)
Ja Ci z chęcią za ksero i znaczki zapłacę, napisz do mnie to się dogaamy, najpierw ja Ci wyśle kase, a potem Ty mi test OK??
http://www.britishcouncil.org/poland-cambridge-general-english-examinations.htm
odezwij się ok?? Bo ja w poniedziałek wyjeżdżam i nie będzie mnie 2 tygodnie a jakbym jeszcze przedtem wysłała Ci pieniądze (20 zł. chyba spokojnie wystarczy na ksero, za przesyłkę i jeszcze trochę zostanie dla Ciebie) wydaje mi się że to dobry układ
Temat przeniesiony do archwium.