Hej!!!Jak tam u Was???

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!!!

Jak Wam poszedł egzamin???Mam nadzieję, że wszyscy są zadowoleni, tak jak ja. Bądź co bądź, zaliczyłam na C, ale chociaż marzyłam o B to i tak mam świetny prezent na piętnaste urodziny:):):)

A jak myślicie, czy nasz test był trudny czy nie???Pytam się bo przygotowywując się do egzaminu rozwiązywałam masę testów. A każdy z nich był na innym poziomie, z jednych miałam po 90% z innych zaledwie 50%.Jak sądzicie od czego to zależy???W moim przypadku zagrała rolę równieź choroba bo 3 dni przed częścią pisemną miałam 40 stopni gorączki a na egzaminie 38(wirusowe zapalenie ucha i gardła). Chciałabym wiedziecie, co Wy o tym myślicie.

Jakby nie było piętnaste urodzinki świętuje z nowym osiągnięciem i mam nadzieję, że wy również oblewacie sukces. Gratuluję, serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę nowych coraz to dalszych osiągnięć.

:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
Ja też mam C i się cieszę z tobą;):):):)buźka
Gratulacje :D ja zdałam na "A" i też mam niedługo urodziny, tyle że szesnaste :)
mam c ;**
też masz dziś urodziny? bo ja mam i zdałam na B :) Sama jeszcze nei bardzo wierzę. Wprawdzie po cichutku liczyłam na A, ale i tak cieszę się, że mi dobrze poszło :D
a ja zdałem na "Ą" :D:D hehe nie no zartuje ale zdalem :D i hepi jestem :D
zdałam na B!! Kocham was wszystkich:D
mam "C" jak : Cały świat należy do nas :P

Gratulacje dla wszystkich

PS Też super prezent na 15-tke :D
Dzięki, za wszystkie wpisy,

Serdecznie gratuluje wszystkim, którzy zdali ale i tym, którym zabrakło szczęścia, za odwagę, wiarę, chęci do pracy i ambicje, które teraz są na wagę złota. Jak nie teraz to w przyszłości, ale na pewno się uda.

Buziaczki:*:*:*
A ja zdalam na B i jestem z siebie bardzo dumna...
chociaz od B do A krotka droga.. ale ciesze sie tym co mam:))

Gratulacje.
Pozdro.
Ludzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zdałam,zdałam,zdałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Boże jakie to wspaniałe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Życzę wszytskim tyle samo radości,albo i więcej:)
ludzie zdalem na c - normalnie nie wierze.
Jaki jest adres tej stronki gdzie sÄ… wyniki ?
Temat przeniesiony do archwium.