Jakie są warunki listeningu w Gdańsku?

Temat przeniesiony do archwium.
Wie ktoś może jakie są warunki listeningu w Gdańsku? Zdaję w czerwcu i bardzo boję się takich rzeczy jak echo, albo szmerające kolumny głośników. A poza tym ile jest osób w sali czy stres czuje się w powietrzu itp. Proszę o odpowiedź. Bardzo mi zależy:) Plizzz
warunki w Gdańsku są super... nie ma echa, szumów i innych takich rzeczy... głośniki są umieszczone w suficie więc wszędzie jednakowo dobrze słychać :) osób w sali mało, siedzi się co drugi rząd, z dwoma wolnymi siedzeniami między osobami... na moim listeningu nawet połowy sali nie zapełniliśmy :) stresu zero, rzeczywiście nikt nie chodzi wokół ciebie (co jak dla mnie było strasznie wkurzające na częściach pisemnych)... no, więc ogólnie warunki są bardzo dobre...
A speaking w Gdańsku? Komisja miła czy sroga? Jakie były np. pytania ostatnio? Proszę o wszystkie dane. Z góry dzięki
ooo, strasznie Wam zazdroszcze, Gdańszczanie ;) u Warszawie to była kompromitacja było okropnie do tego trafiła mi sie strasznie trudna wersja ;) ale jakoś poszło :D (zdałam:D)

« 

Praca za granicą

 »

Programy do nauki języków