Sa juz wyniki na stronie!!!

Temat przeniesiony do archwium.
powodzenia!!
Ja dostałam A. Musiałąm się pochwalić :D
Gratuluję ;-) Świetny wynik! Ile czasu przygotowywałaś się tylko i wyłącznie pod kątem egzaminu?
TO WYNIKI SESJI ZIMOWEJ
Zaczynasz mnie denerwować. Wcześniej dziwiłam się, że inni od razu odpowiadali Ci wkurzeni, a teraz nie. Ile razy można powtarzać, że ludzie dzwonili i pisali w tej sprawie i powiedziano im, że wyniki są aktualne ale nie zmienili nazwy sesji! Cholera przestańce wprowadzać w błąd, bo osoby, które nie czytały wcześniejszych tematów nie będą wiedziały co się dzieje!!
nie chce mi się wierzyć w te wyniki na stronie i boję się zapeszyć... ale co tam - ja też A :))) tylko i wyłącznie pod kątem FCE przygotowywałam się na rocznym kursie w British School. dał mi na pewno sporo, przede wszystkim bardziej "otworzyłam się" w mówieniu, bo zdobyłam sporo słownictwa. ale angielskiego uczę się od dziecka, więc po prostu "czuję" już ten język i dlatego było mi łatwiej przede wszystkim z gramatyką i pisaniem. ale się cieszę... oby to była prawda!
nie wiem jak rn ale zdałam rn na A rn jak sprawdzałam wyniki myślałam że upadnern ale nie upadłam rn bo usiadłam rn Ludzie, naprawdę, A!!!!!!!!!!!!rnstrrrrrasznie sie cieszę:)rnGratuluję wszystkim którzy zdali:) daliśmy radę:DDDrnmoc buziaków, pozdro Lublin
A my zdałyśmy na C i się cieszymy!!!! :):):) MAMY CERTYFIKAAAAAAAAAAAAAAT!!!
ja i moja siostra też zdaliśmy na C...oczywiście szkoda, że nie B, bo osobiście uważam że miałem szansę nawet na A..ale co tam...ważne, że do przodu,a za 2 lata to może zrobię sobie Advance
Czesc wszystkim! Ja rowniez zdalam - na "C" - nie bylo to moje pierwsze podejscie do egzaminu wiec tym bardziej sie ciesze...:) Z doswiadczenia wiem,ze trzeba miec kupe szczescie i ...nerwy na wodzy :)Gratuluje wszystkim osobom,ktore zdaly i ... radze sie nie przejmowac tym,ze sie nie zdalo.Ja tez kiedys mialam "D" i ... zmotywowalo mnie to do dalszej nauki :)Serdecznie pozdrawiam wszystkich zdajacych w tej sesji!
nie martw sie ja w zeszlym roku robilam fce i bylam zawiedziona ze dostalam "tylko" b a teraz cae i od razu a!!! :)
Przygotowywałaś się sama, na korepetycjach czy w szkole językowej? Za rok przed wakacjami skończę kurs CAE i ciekawi mnie jak trudno jest przygotować się w rok czasu.
mam B :D
nie zdalam. mam D
tak jak ja. jestem WŚCIEKŁA;||
mam bbbbbbbbbbbbbbbbbbbb:) happy:D
Chodziłam na kurs od października 2005, a oprócz tego co na kursie i odrabiania zad dom nie robiłam nic:) Pisania wogóle nie ćwiczyłam, speakingu też za bardzo nie, bo tematy są na takich egzaminach denne, nie wiedziałabym co po polsku powiedzieć.
Jakieś 6 lat temu zdawałam maturę z ang, też nie było problemu.

Niestety obawiam się, że do kolejnych egzaminów będę się musiała solidniej przygotować


pozdrawiam :)
Klaudia
Ja dostałąm już listem!!!
chodzilam tylko na kurs do szkoly jezykowej 2 razy w tygodniu. od pazdziernika do czerwca i sie udalo:)
Temat przeniesiony do archwium.