podpis pod wypracowaniem

Temat przeniesiony do archwium.
podpisalam wypracownie fikcyjnym imieniem i nazwiskiem ,czy za to poleca mi punkty czy to tak naprawde nie ma znaczenia?
No niestety wydaje mi sie, ze tak.
Powinno byc XYZ. Chociaz w sumie w podreczniku jest normalny podpis na przykladowym liscie, ale nam kobieta na kursie zawsze powtarzala zeby pisac XYZ.
ja się podpisałam swoim imieniem i nazwiskiem
Ja też, chociaż się wahałem.

Ale bez sensu by to było, nie było tak w poleceniu, więc czemu mieliby wymagać jakichś sztucznych zasad tylko do zdawania egzaminu?
Co za głupota, oczywiście że podpis nie ma znaczenia. Ważne żeby był, a jaki to już indywidualna sprawa osoby zdającej. I szczerze radzę nie przejmować się błahostkami- szkoda czasu i nerwów :)
Nigdy wcześniej nie słyszałem o "XYZ". Ja podpisałem się imieniem, nazwiskiem i dopisałem jeszcze "class B" żeby wyglądało jak wypracowanie w szkole. Mnie to dopiero odbiło :)
nam nauczyciel radzil podpisywac sie normalnie, nie xyz. to nie matura.. :)
Ja podpisałem się jako "Grzegorz Brzęczyszczykiewicz" :P
Mam nadzieję że jakiś angol zada sobie trud, by na głos to przeczytać;)
Sorki ale po co w ogóle wypracowanie było podpisywać? Przecież "sheet" był podpisany. Za moich czasów wypracowanie podpisywało sie tak jak każdy inny sprawdzian tj. u góry strony :) Myślicie, że za brak podpisu mogą odjąć punkty?
Co prawda list w pierwszej części podpisałem, ale głupio było zostawić samo "Yours sincerely".
Myślę, że chodzi o kwestię podpisania listu. No bo po co komu podpis pod wypracowaniem? ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Szkoły językowe