Writing

Temat przeniesiony do archwium.
Zrobiłam beznadziejny błąd - list podzieliłam na akapity, ale robiąc wcięcia zamiast odstępy między poszczególnymi akapitami!!! Czy Waszym zdaniem mogą w ogóle nie przeczytać tego listu???
Pozdrawiam
trochę mnie zmartwiłaś, bo zrobiłam tak samo. Uważam, ze powinno być zaliczone ale nie jestem pewna na 100%
Bez przesady ! Mogą Ci co najwyżej obciąć jakieś punkty, ale na pewno przeczytają i ocenią również treść.
o czym ty mowisz? nie wystarcza takie akapity-wciecia jak na jezyku polskim? przeciez tak w ksiazkach nawet bylo
Nie wiem - sama mam takie "normalne". Twierdzę tylko, że nawet jeśli Angole mają jakiś inny styl pisania, to to jest tylko szczegół graficzny i na pewno nie dyskwalifikuje pracy.
Przynajmniej w mojej książce (First Certificate Direct) i innych materiałach przygotowujących, które znalazłam wszys5tkie listy mają akapity oddzieolne spacją, a nie wcięciem :/ i to mnie martwi...
jak wyście się przygotowywali :P

zarówno i jeden i drugi spoóśb jest poprawny!!!! można robić albo bez wcięć odzielając akapity albo z wcięćami bez odzielania akapitów!
Oczywiście, że moga być wcięcia! Ten test sprawdza nasze umiejętności w zakresie posługiwania się językiem angielskim, a nie graficznego rozplanowania pracy! Gdybym ja sama miała tylko takie problemy, ech, pięknie by było ;)
Zgadzam sie z przedmówczynia, ja np mam tak duze pismo, ze nie starczyło mi miejsca by zostawic linijke odstepu (to co milam specjalnie konczyc go na drugiej stronie, zeby zostawic linijke odstepu - to by dopiero wygladalo nieestetycznie)
hejka wiesz co ja sie uczylam rok w anglii i kobieta tlumaczyla za kazdym razem ze nie powinno byc wciec tylko wlasnie odstepy miedzy akapitami takze nie wiem.alemysle ze powinni ci odliczyc tylko punkty!!!
Moim zdaniem nie odliczą punktów ;) Nie wprowadzajmy nerwowej atmosfery. Przygotowywałam się do FCE z wieloletnią egzaminatorką British Council i wcięcia nie stanowiły dla niej najmniejszego problemu, naprawdę.
Mnie ucza na kursie do FCE ze albo wciecia albo odstepy, byle sie odznaczalo ze to akapity :)
Racja, albo jedno albo drugie, ale do tego mogliby się przyczepić może na filologii ;-) Najważniejsze, aby nie trzeba było się dopatrywać gdzie jest nowy akapit. Wg mnie lepiej wygląda pusta linijka, ale szczerze to nie pamiętam czy poza nią stosowałam dodatkowo wcięcia czy nie.
Oba sposoby są poprawne ale odstępy między paragrafami lepiej sie prezentują
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą