B - to dobrze?

Temat przeniesiony do archwium.
hej:) zdałam na fce na B i mam pytanie czy to ma duze znaczenie,jeśli np ktoś kiedys w pracy czy gdzieś bedzie sprawdzał ? czy np nie mam na co liczyć jeśli nie zdałam na A? bo tak sie nie orientuje w 'wadze' tych ocen.pozdrawiam!:)
A gdzie chcesz pracować? Czasami pracodawcy nie interesuje żaden certyfikat, bo Twoją wiedzę sprawdzi przez test i/albo rozmowę kwalifikacyjną.
B to bardzo dobry wynik i nie musisz sie przejmować, że którykolwiek z pracodawców będzie brał pod uwagę to czy zdałaś fce na A B lub C- ważne że masz certyfikat:))Ja zdałam na C i sie z tego ciesze
no to teraz sie ucz do CAE;)
Pfff...
Ja też zdałam FCE na B i jak mi ktoś powie, że to beznadziejny wynik to sorry, ale
nie przyżyje!!! ;P
Ja się cieszę na maksa, bo po tym wszystkim , jak 17.06 wyszłam z listeningu to normalnie byłam pewna, że nie zdam! Więc proszę nie niszczyć mojego samouwielbienia i radości z tego, że jestem taka mądra ;D
ha :D to ja w takim razie tez popadam w samouwielbienie:P dzieki wszystkim za odp:)
Skoro mamy już grupowe samouwielbienie to też się przyłączę. :P Ja równięż mam B i jak tylko dostane zaświadczenie, to oprawie w ramkę i powieszę nad łóżkiem... A co?! :)

Swoją drogą liczy się, że zdany egzamin, a nie ocena... (a ponieważ zdałem, to mogę już zostać pilotem wycieczek, hihihihi... :) ).
No, getting a B is a disaster for anyone who decides to sit the FCE exam. And I'm honestly sorry for you!! Feel crushed,babe.
Ludzie plisss jak wiecie jakie byly pytania na egzaminie z historii usa i WB to napiszcie mam z Perkołup egzamin
pamietam tylko kilka pytań

1. Is Bill Clinton involved in any sexual relationship with Britney Spears?
a) Yes b) No c) It's not confirmed by "The Sun"

2. Who's Tony Blair?

a) A mexican painter b) ex- PM of the UK c) The Rolling Stones frontman

3. How many parts does the FCE exam involve?

a)8 b)5 c)it depends on each session

4) Who's the most alluring pop singer now?

a)Krzysztof Krawczyk b)Doda c)Justin Timberlake

5) Do you want to pass this exam?

a)Yes b) No c) I'll tell you later

Jeszcze bło takich pytan ok 15 :)
aha jeszcze mi się przypomniało pare pytanek :) To troche juz na wyzszym poziomie,tak na 4.


6) Why is George Michael gay?

a) Just like that b)he has his whims c) He won't spill the beans

7) Explain in 3-6 sentences why George Bush decided to be the USA president?
or choose the right option.

a)to fight the Talibans b)to get fame c) to get Madonna's attention

8) Who was the 78# president of Scotland?

a) Condolezza Rice b)Harry Potter c) Jay-Z

Jak se przypomne to ci powiem wiecej.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia