prosze o rady o fce

Temat przeniesiony do archwium.
w grudniu mam zamair zdawac fce,troche sie boje bo jak nie zdam to duzo kasy przepadnie,wiec jezeli macie jakies cenne rady to napiszcie a jak testy to wyslijcie na muj mail [email] dzieki za pomoc
chciałabym sie dowiedziec do kiedy mozna sie zapisywać na FCE na sesje grudniową??????????? PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!
do 3 pazdziernika trzeba sie zapisac na sesje grudniowa
Polecałabym rozwiązywanie testów w dużych ilościach z zegarkiem w ręku. Po paryu zestawach zorientujesz się o co w tym biega.
Dobrze mieć też w zanadrzu znajomość jakiś technik relaksacyjnych - nie ma to jak sie zestresować na egzaminie i potem ani be ani me.
powodzenia G.
Zgadzam się z Gabi co do zegarka :-) Ćwicz w ten sposób cały czas, to bardzo pomaga na egzaminie. Np. przy readingu wiedziałam, że każde zadanie muszę rozwiązać w 15 min. Na egz. kontrolowałam czas, więc miałam go dosyć na sprawdzenie i przeniesienie odpowiedzi na arkusz egz.
dzieki za rady, moze macie jeszcze jakies ciekawe?czy fce jest naprawde trudne?ci kturzy posiadaja jakies testy i nie sprawiloby im to wiekszej trudnosci yo prosze przyslijcie mi na maila [email] dzieki
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Inne