odp do czesci 2 wersji A

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |
hej , mialam juz jakis czas temu listening i pamietam wiele odpowiedzi z czesci 2, sama korzystam z tej stronki wiec podziele sie z odpowiedziami ktore pamietam, sa na pewno dobrze.. albo przynajmniej takie same jak wiele osob z listeningu , w czesci 2 byl wywiad z jakims facetem... i do wpisania byly slowa :SCHOOL TEACHERS - a propos tego jaki zawod wyykonuja jego czlonkowie rodziny, ISLAND - na szkockiej wyspie byla polozona jakas jego szkola czy college, bylo tez a propos tego czego sie uczyl w pierwszym college\'u - DRAWING and PAINTING, byla tez jakas odp . - FURNITURE DESIGN, byla tez odpowiedz gdzies : FOOTBALL, bylo tez cos w stylu : DETERMINATION comes from mountains.. czy cos podobnego..bylo tez cos o odkurzaczu i slowo : BAG , tez bylo cos, gdzie trzeba bylo wpisac ELECTRICAL GOODS (albo things czy products) ... nie pamietam wszystkiego.. ale to juz chyba wiekszosc na koncu byla jakas liczba i z tego co wiem i co napisalam i co inni mowili byla to : 750 , to wszystko co pamietam! powodzenia zycze!!!!
potwierdzam, mam podobne odpowiedzi.
tylko w pierwszym mialem cos z engineer, a zamiast football - big ball (to bylo porownanie do jakiegos wynalazku).

pozdrawiam, a ktos moze pamieta part 1?
co bylo w pierwszym: wood, ice czy fish? ;)
hej ja mialam wersje D i miala ta sama czesc 2. i zamiast football mam ball i cos mam jeszcze z bag..a jesli pytasz o pierwsza czesc to mialam pytanie o te drewna itd. to poprawna odpowiedza jest lód.pozdrawiam wszystkich zdajacych i przygotowujacych sie-powodzenia:-)
Podobno poprawna odp to fish ale ja tez mam ice. A jeszcze do part 2 jest SCHOOL TEACHERS, ISLAND, DRAWING AND PAINTING, FURNITURE, ELECTRICAL GOODS, FOOTBALL, BAG, FINANCE, DETERMINATION, 750. Tak macie? Kontrowersje wzbudza football bo niektorzy maja ball? A jak ma byc? A pamietacie part 4 o kawie? A supermarket i fashion industry?
ja tez mam ice , ejjj... noo. .. wszyscy maja ice:) wiec to musi byc dobrze :P
>ELECTRICAL GOODS, FOOTBALL, BAG, FINANCE, DETERMINATION, 750.

ja mialem: financial (chodzilo zdaje sie o problemy finansowe)

co do part 4, to moje odpowiedzi (oczywiscie bardzo nie doslowne):
do GB pojechala, bo chciala byc ze swoim facetem
kawiarnie zalozyla, bo nie wszystkie gatunki byly dostepne
na poczatku byly jakies problemy techniczne
zeby osiagnac sukces, trzeba byc pewnym siebie

jak ktos sobie przypomni jeszcze jakies watki, to prosze...

w part 3 pierwsze bylo chyba F...
Ale tam bylo problems with wiec musial byc rzeczownik. A part 1 pamietacie cos z wersji A???
ja tez mam odpowiedz ice i w part 3 pierwsza odpowiedz F a w ostatnim E i w part 2 ze jego rodzina to engineer a takto wszystkie odpowiedzi mam podobne do was nio ale zobaczymy okaże się co z tego wszystkiego wyjdzie:-)pozdrawiam
A ja mam football ball :))) bo to cos bylo podobne do pilki fubolowej z tego co zrozumialam.Troche mnie zdolowaliscie bo ja nie mam w part3 pierwszej odpowiedzi F nie pamietam co ale nie F:( I tez mam ice. A co bylo w part 1 w pierwszej odpowiedzi a)offended b)niepamietam c)suspicious????Powiedzcie jak pamietacie
a która odpowiedź wam została w part 3????
a juz myslalem ze tylko ja wpisalem engineer :)
nio ale to nie znaczy że mamy dobrze ja wpisałam engineer ale widze że większośc ma że teacher.
ja zaznaczyłam b ale nie pamiętam już co to było
ta odpowiedz jest do KAKI.
najlepszy chlopak z angielskiego potwierdzil ze fish:)
A ja zaznaczylam suspicious! :(
A co do tego teacher / engineer to tam chodzilo o wiekszosc jego rodziny to chyba nie mogli byc wszyscy engineerami -jakies to dziwne,ja mam teachers
nie moze byc fish bo jest mowione o tym ze odcinaja cos i spuszczaja po jakis podestach na statni - i ze traci tylko 10% wartosci a wiec raczej nie moze byc fish
A o jakie pytanie chodzi bo nie pamietam??
ja napisalam teachers bo on nawet sam powiedzial ze nigdy by sie nie spodziewal kim zostanie... co do innego to rowniez mam ice.
byli nauczycielami dlatego nie spodziewal sie ze zostanie tym kim zostal, z zamarznietych jezior przywoza lod, ktory traci na opbjetosci w czasie podrozy.
w Part 1 w rozmowie o filmach ten gościu mowil ze byl ze dlugi czy ze wiele sie z niego dowiedział? i wogole pamietacie cos z tej czesci?
Mam tak jak ty lód i ze nauczyciele a tym gosciem z filmem to nie wiem.... zaznaczylam ze duzo sie nauczyl ale szczerze mowiac to zadna z tych odpowiedzi nie wydala mi sie poprawna bo on moim zdaniem nie mowil ani ze film byl za dlugi ani ze sie cos nauczyl...przynajmniej ja tam nic takiego nie slyszlam:)
A tak wogole to jak jest pilka do futbolu bo moim zdaniem tam chodzilo o taka pilke i napisalam ze football ball:) czy tak moze byc?? bo ludzie sie tu kloca czy ma byc football czy ball..........
Moje odpwowiedzi

czesc 1 pytanie 1
zaznaczylem ani nie suspicious ani nie to takie inne tylko to czego nie rozumeialem bo te 2 okreslenia suspicious i to 2 znane zupelnei nie pasowaly

czesc 1 pytanie to lod czy ryby??
wedlug meni na bank lod bo traci na objetosci i odcinaja go z gor specjalnym sptrzetem wiec to na bank byl lod i jeszcze ciagna go po zaraznietym jeziorze

czesc 4
no wlasnie wedlug mnie na poczatku miala problem z maszyna do robienia kawy a czego sie mogla nauczyc w biznesie pamietacie co napisaliscie??
chyba nie ze sprzetem do kawy...ale pogoda byla zla(goraca itp) .... a rodzina to teachers. i wydaje mi sie ze w tej karierze jej to mialo byc confident czy cos(chyba a)
w part 3 Odpowiedzi to F, C , A , D, E
Z tą piłką to było tak że on wymienił na ball like a football one...
nie powinno byc fish?
potem pogoda byla za goraca..czy maszyna do kawy sie zepsula?...
potem z tym biznesen to trzeba byc pewnym siebie.
Pamietacie pytanie o course? tam bylo o organisation czy benefits? wydaje mi sie ze Organisation..a part 3 to FCADE. i centru handlowe convienient. a sklep easy to identify..chyba wiecej nie pamietam:) co facet myslal o modelce? podziwial jej szczerosc czy nie?
czyli football? a jak masz o tej modelce?
Ludzie takiego slowa jak \"football ball\" nie ma w języku angielskim!!! Na bank ma byc \"football\". Tak jak mowi Woycieh. Fotball to juz jest pilka więc słówko ball jest nie potrzebne!!!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |

« 

Nauka języka