SPEAKING -- 30.11.2003 Warszawa :D

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie czy są tutaj osoby którę zdają 30.11.2003 Speaking w Warszawie ;D ?? Kurcze ja się troszkę denerwuję bo uważam że zapomnę słówek ;]
hej!ja zdaję 30.11 speaking i też się troszkę denerwuję:P.Ja mam o 12:30 , a Ty??
ja mam na 13 :> na Al.Jerozolimskich 59
no to zdajemy w tym samym miejscu,ale o innej porze. masz jedną kolejkę później, a już miałam nadzieję........:)
ja mam o 12.45
ja również zdaje 30.11 i również o 12.30 na Jerozolimskich59
hej Nioonia! też masz na Jerozolimskich 59?? bo ja zdaję właśnie o 12:30. 30.11 więc mozliwe ze zdajemy razem:)jak coś to skontaktuj się ze mną na gg, nr.4747258 albo mailem: [email] , please:)
Hey! Ja zdaję o 9.30 na Alejach!!! Posłuchajcie!!! Stres przed Speakingiem, to coś najgorszego!!! Nie będzie tak źle... :) Przecież nie mogą wywalić nam jakiego tematu nie z tej ziemi, a mówić potrafimy i zawsze coś wyjęczymy...:)) Powodzenia for everybody!!!
Ja mam speaking o 16, wczesniej listening chyba ok 11.....strasznie sei denerwuje :)
uuuuuuuuu :> będzie spx jeżleli jeszcze będą te obrazki które są omawiane tutaj na FORUM :D
>no to zdajemy w tym samym miejscu,ale o innej porze. masz jedną
>kolejkę później, a już miałam nadzieję........:)


Czy mogę wiedzieć na co nadzieję .. :>>>>> ??
A WŁAŚNIE !!! Jakie macie numerki ;> ?? ja posiadam nr. 3379
Ja mam o 12.15 tez 30.11 na jerozolimskich ma ktos moze o tej godzinie??
Jolu! Ja tez mam na 16! Mam nadzieje ze jeszcze to przeczytasz! Moj mail [email]
ja mam 30... o 15.15 Dżizus zaczynam się denerwować :)
Ja też mam o 12.30 na Jerozolimskich
Hej Nionia może będziemy razem w dwójce, bo też mam o 12.30
joł pipol
tez zdaje jutro-mam 0 9.30 listening a o 14.45 speakin\'w B.C. of course. nerwy mnie zżerają...;( buzka
SORRY :> ja mam o 11:30 ;] w BRITISH COUNCIL na Jerozolimskich ;>
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne strony do nauki języków

 »

CAE - sesja zimowa 2003