odp do wersji A -sluchanie

Temat przeniesiony do archwium.
Ja wlasnie jestem dzisiaj swiezo po speakingu tylko ze ja zdawalam w Londynie i okazalo sie ze mialam to samo co wy w Polsce (wesja A)
a wiec:
Part I:
1.o supermarkecie- convienience
2. o tym eksprorcie czegos - ice (ciety w duze bloki -to nie moze byc ryba, przewozony w chlodnych warunkach)
3.o modelce - sympatize with her opinion
4.bookshop
5.benefits of course
6. holiday schedule
7. o tym sklepie sportowym - easy to identify
8. film too long

PartII
school teachers, island, painting and drawing, furniture, football, determination, bag (ale tego nie jestem pewna), electricial goods, finance,750

PartIII
1.kurs wygladal tak jak sobie wyobrazali to
2.musza przyjrzec sie prowadzeniu kursu bo dostali jakies niepokojace uwagi (czy cos podobnego)
3.o kobiecie ktora mowila cos o kursie - ja napisalam ze kurs wplynie na zmiane jej przyszlej kariery - ale tego nei jestem pewna na 100%
4.mozna bylo pokazac to czego sei dokonalo podczas tego kursu
5.nie mozna bylo robic tego co sie chce

PartIV
1.pojechala do UK za swoim chlopakiem
2.zalozyla sklep z kawa bo w UK nie bylo dostepne wiele gatunkow kawy
3.napisala do firm amerykanskich -ale byli powolni w odpowiedzi
4.na poczatku mieli problemy z pogoda
5.chciala pracowac z mezem
6.zeby zalozyc interes (czy cos takiego) trzeba byc pewnym siebie (tego nie jestem do konca pewna)
7.zeby osiagnac sukces w tym co sie robi trzeba JA NAPISALAM:miec wsparcie rodziny (i tez tego nie jestem pewna:)

to jest moja wersja i nie gwarantuje ze wszystko jest dobrze:)
a to co podalas to pokolei jest np w part 2?
a jestes pewna co do part 1. tego pytania gdzie sie spotkali.
w bookshopie?
a nie slyszalas tego textu ze jest juz zarezerwowany stolik? mnie sie wydaje ze chodzi tam o restauracje.
mialem bookshop ale w ostatnim momecie zmienilem za restaurant
co o tym think?
pozdrawiam
do myszona:
wydaje mi sie ze to bookshop bo to jest niby nowa idea ze stanow, ze w ksiegarni mozesz posiedziec, zjesc cos, wypic kawe - no i moje kolezanki to tez mialy
do wondergirl:
poczatek jest w kolejnosci a reszta niestety nie, bo jej dokladnie nie pamietam., wiem ze liczba 750 jest na koncu na stowe.Ale nei martw sei bo to jest tak wszystko sformulowane ze zorientujesz sei bez problemu . Powodzenia
dzieki za wiare i za odpowiedzi:)
W part 4 bylo pytanie jak ludzie zareagowali .... wszyscy napisali ze slowly respond ja tez tak najpierw zaznaczylam ale jak drugi raz sluchalam to tam bylo ze wolno odpowiadali a zaraz potem ze ludzie entuzjastycznie zareagowali na jej pomysl..... mi sie wydaje ze to chodzilo o to drugie.... Co o tym myslicie??
bo to bylo tak ze firmy amerykanskie, ktore mogly eksprotowac kawe do anglii akceptowali to tylko ze niezbyt szybko sei kwapili do opowiedzi, natomast inni ludzie,potencjalni klienci przyjeli pomysl entuzjastycznie - tak mi sie bynajmniej wydaje
No tak ale o kogo tu chodzilo?? bo mi sie wydaje ze w pytaniu bylo people wiec zaznaczylam entuzjastycznie czy cos takiego
pisalam dziś wersje D i part 2 i 4 sa takie same jak w wersji A :)
w pytanieu chodzilo o ludzi z USA, wiec o ta firme, bo rzecz dziala sie w UK
\"a jestes pewna co do part 1. tego pytania gdzie sie spotkali.
w bookshopie?\"
to na bank byl bookshop bo jak podawala mu chyba jak tam dojsc czy cos takiego to mowila ze to jest na przeciw restauracji:-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

FCE - sesja zimowa 2003