wyniki fce

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoż wie kiedy będą wyniki?bo dzisiaj kolezanka mi mówiła,że na internecie można już spr po miesiącu na jakiejś str podając swój nr,bo oficjalne to dopiero za 2 michy,co nie?kurde chciałabym wiedzieć czy zdałam,bo teraz nie wiem czy uczyć się do matury z biol czy nie...a reading był do dupy!!!!!
a wieesz moze jak to strona????bo tez jestem ciekawa!!!
no właśnie bardzo mnie to ciekawi...może się trzeba spytać tej pani z brit council?
watpie zeby podala ta strone..:(((( a skad ta twoja kolezanka o tym wie???
ona powiedziala,ze po poprzedniej sesji-letniej jej kolezanka sobie spr(ale moze lepiej nie wierzyc plotom z 3 reki...
z tego co mi wiadomo to podobno sa publikowane na
www.cambridge-efl.org
trzeba poszukac.... i to dopiero po miesiacu... ale 100% pewnosci nie mam
oto cytat ze strony http://www.cambridge-efl.org/exam/results.htm:
\"Certificates and results

Cambridge ESOL exams are taken at centres throughout the world. The exam scripts are sent to Cambridge ESOL for marking and grading and the results are sent back to the centres.

For reasons of confidentiality, Cambridge ESOL does not give results to individual students or publish them on the website. If you have any questions about your results, you should contact the centre where you took the exam.\"
no to mamy odp na swoje pytanie... czyli krotko mowiac nic sie nie wiemy... a Cambridge ma nas gdzies i kaze czekac w nerwicy dwa miechy....
Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że biorąc pod uwagę ilość osób zdających te egzaminy jednocześnie na całym świecie, 9-tygodniowe oczekiwanie na wyniki to i tak rozsądny czas.
Wyniki nie są publikowane na stronie internetowej, aczkolwiek pracujemy nad tym, aby nasi polscy kandydaci mogli sprawdzić wyniki on-line. Niestety, projekt ten jest dopiero w fazie rozwoju, więc nie jestem pewna, czy zdążymy z tym do czasu otrzymania Państwa wyników.
marking
:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja zimowa 2003

 »

FCE - sesja zimowa 2003