sprawdzamy częsć 1, use of english

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 38
poprzednia |
przypomnijcie sobie co mieliscie. czy w pierwszym i ostatnim prawidlowa odpowiedzia bylo B? czy mieliscie \'underestimate\', \'announced\', \'at least\', \'last\' ... moze pamietacie wiecej? powinno byc \"be a success\" sprawdzalam w slowniku, niestety tak nie mam :(
w ostatnim gather czy receive?
\"at least\" tez mialam, ale reszty nie pamietam, bo ciagle zmienialam swoje odpowiedzi i w koncu sama nie wiem co zaznaczylam
bylo cos .... a success i bylo do wyboru \"make\", \"get\", \"achieve\" i cos jeszcze. pamietacie co daliscie?
a w pierwszym ma byc turned out czy cos innego?
achieve a success - sprawdzane w slowniku
a jak było w I odnośnie tego światła w całych stanach : put off , went out , turned out ...... ?
be a success - odniesc sukces - tez sprawdzane w slowniku
coś jeszcze pamietam było \" , by who I .......... \" : think , mean , express jakoś tak
ja dalam mean
ja tez mam mean :)
te zmialam underestimate, at least, pozniej had (impact on), announced, w ostatnim cos z drawn ale nie wiem, w pierwszym napisalam z came ale strzelalam. A co mieliscie jak bylo wstawic cos do up ? creature czy forms?
to przybij piatke :P
i ja mam mean
pamiętam jeszcze : \" he cheerfuly ........... \" : anounced , informed i cos jeszcze
forms
ja tez dalam Mean, bylo jeszcze supposse i think i costam do wyboru jeszcze, ale dalam Mean.
be a success nie moglo byc, bo do wyboru bylo tylko achieve, get, gain i make (opcji z \'be\' nie bylo), mam tez achieve (yeah, moze jakies punkty bede jednak z tej czesci miec;))
było do wyboru jeszcze shapes i dreams
ja w tym dalam announced
ja mam express, achive, gather, etc
Ja tesh
ej, a czy po tym success nie bylo przypadkiem \"OF\" ? bo jezeli tak, to ma byc \"make\". a jezeli bylo \"IN\" to ma byc achieve..czyli jest \"make a succsess of\" i \"achieve a success in\"...czy ktos pamieta co bylo ???
ej a nie \"by far\" ze costam jak narazie znamy 8.000 rzeczy ktore nie dzialaja??? hę??
Ja mam tak
1. came off ale to jest zle ma went out
2.indicated tez zle ma byc marked.3
3. all time
zla kolejnosc bo nie pamietam jak to szlo po koleji
4. underestimate
5.form up
6.have an impact
7.no longer
8.work on
9. I mean
10. announce
11.at least
12. recievied with disbelief
13. achieve sucess
14. view( co daliscie notice attetntion ??????)
15.nie pamietam
Prosze o komentarze :)
Ja mam inaczej :( I to chyba wiekszosc niestety :( w pierwszym dalam chyba \"put off\", a 3. \"whole\" potem \"create up\", \"have an impact\", \"I mean\", \"by far\", \"achieve\" a reszty to juz nie pamietam dkoladnie :( Oj, chyba nie nalepiej mi to wyszlo (przynajmniej ta czesc).
jezeli chodzi
o light to na 100% jest turned out- piosenka jest taka:)
a i jeszcze do tego mean heh o ile pamietam tam bylo ze on uwaza edisona za wielkiego wynalazace i bylo mean i to bylo zle poniewaz mean sie nie uzywa to okreslania wlasnego zdania..niestety;/
myślę,że ma być DREAM UP -co oznacza wymyślić,wydumać(znalazlam w slowniku)Natomiast mie znalazlam czegoć takiego jak FORM UP alboCREATE UP
piosenka byla, ale turn off the lights.... ale jesli nawet to turn off znaczy wylaczone a one mialy byc zapalone i wychodzic na zew..... wiec lipa
ja mam tak jak ty
i ja tez :)
Czy nie macie na myśli \"when the music\'s over\" doorsów?:) Bo ja sobie tę piosenkę właśnie skojarzyłam. A co do odpowiedzi to miałam:
1. turnet out (no ale to źle pewnie jest)
2. indicated (też źle)
3. all time
4. underestimate (chyba, bo nie pamiętam)
5. nie pamietam czy dałam w koncu form czy create
6. nie pamietam
7. no longer
8. work on
9 mean
10. announce
11. at least
12. cos innego chyba
13. achive a success
14. dałam chyba notice bo było wcześniej w zdaniu \"take\" a jakby było \"pay\" to by było attention, jakoś tak (?)

i jeszcze miałam play ROLE, gdzies było w któryms pytaniu
gain a success też może być .....wystarczy wpisać do wyszukiwarki...więc ja zrobiłam tak : jeśli gain i achive właściwie niby pasuje to musi tu być jakiś haczyk i dałam \"make\"
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 38
poprzednia |

« 

FCE - sesja zimowa 2003

 »

Olimpiada języka angielskiego