wyniki coraz bliżej brrr

Temat przeniesiony do archwium.
już nie mogę się doczekać tych wyników piszcie od razu jeśli tylko ktoś dostanie wyniki. pozdrawiam
No ja ci powiem ze tez :) pól roku temu jak dostawałem wyniki to przyszły troche przed czasem i gdyby to przełozyc na teraz to powinnismy miec wyniki za ok 6 dni zamiast ponad 2 tyg, ale sie zobaczy :P i tak juz dlugo czekamy ;] bye bye
A ja właśnie zacząłem ferie zimowe i mam nadzieję, że może wyniki dostanę jeszcze przed ich końcem. Jak myślicie-jest to możliwe?
jesli dopiero zacząłes to moim zdaniem jest prawie pewne ze dostaniesz jeszcze w ferie wyniki! :) chyba ze bedą jakieś opóźnienia... jak dostaniecie wyniki odrazu piszcie na forum jaki wynik ;) !!!
mogliby nam przyslac je już w tym tygodniu co teraz będzie
oj no ja juz mam taka nerwice ze szok... boje sie z dnia na dzien coraz bardziej, do tej pory sie nie przejmowalam ale dzisiaj mnie oswiecilo ze w ciagu najblizszych 14 dni dowiem sie co i jak ... :\\ jak nie zdam to nie wiem co zrobie ...
Ja już wariuje!! Wcześniej to było takie odległe, że się nie przejmowałam a teraz?? Gdyby ten egzamin chociaż tyle nie kosztował.. Najgorsze że taki egzamin tak naprawdę o niczym nie świadczy.. Jak nie zdam to już mi nikt nie uwieży, że umiem angielski ;p Jak dostanę tą kopertę to będą mi się ręce trzęsły jak ją będe otwierać. Najgorsze jak dostanę jak wyjadę na ferie i rodzice otworzą. Już wole sama!!
Dokładnie.... tez sobie zdałem sprawe, że ten egzamin wcale nie odzwierciedla umiejętności..... kwestia szczęścia.... Poza tym egzamin moim zdaniem bardzo stresujacy, prócz speakingu który był OK. Ale jakby nie patrzeć wyniki przyprawiają o niezły ból głowy.... to juz tuż tuż....
w piątek dzwoniłam do BC w Łodzi i pani powiedziała mi,że nie mają jeszcze wyników i spodziewają się dostać w drugim tygodniu lutego, więc powinniśmy je dostać w trzecim tygodniu lutego, max do końca lutego, niezbyt miła to perespektywa, tyle czekania, napiszcie jak w innych miastach
pomyslcie, ze wyniki juz sa, tylko my ich jeszcze nie znamy. Juz gdzies tam sa te testy ocenione i juz wiadomo z jaka literka: A B C .... D.
Juz przesadzone a my jeszcze nie wiemy jak....
och, czekanie...
To przerażające, ludzie, którzy tak jak wy, nie mają wiary w siebie nie powinni przystępować do żadnych egzaminów, żadnych testów. Takie poegzaminacyjne drgawki cechują ludzi, którzy nawet na \"Z\" nie zasługują.

Optymizm czyni cuda. Pesymizm tylko szkodzi.
bardzo mądre bejotoka, bravo! podniosłaś nas na duchu
oj bejotka a w moim przypadku nie awsze tak jest..jesli sie nastawie na to ze nie zdałam to jesli przypadiem zdam to bede mile zaskoczxona...wole byc askoczona ze zdalam niz ze nie zdalam;) a czesto mam tak ze jesli mysle ze cos mi dobrze poszlo to jest na odwrot...ehh mam nadzieje ze jednak to zaliczylam;) pozdrawiam i zycze wszystkim zaliczenia!!
to jak to w koncu jest?wyniki przysla do osrodkow ok 14 lutego czy juz wczsnije?tez juz jestem troche zniecierpliwiona , choc ,tak jak mowilam,wydaje mi sie ze nie zdalalam bo wszystkie odpowiedzi mialam inne niz luzie na tej stronie:(
niby masz rację:]
ja podszedłem do testu skupiony, skoncentrowany, ale do jego wyników na luzie. jesli nie zdam, poniosę porażkę, z tym też trzeba żyć. a jeśli uda mi się, będę bardzo szczęśliwy :]
a ja dostałem dzisiaj i mam A
JA dzis zdalem na C :-)
Hehe. Ja tez dopiero co dostalem wyniki... zdalem na C minimalnie mi braklo do 4. Ale to i tak jest bez znaczenia... ;-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Au Pair

 »

Praca za granicą