szczecin-wyniki:))

Temat przeniesiony do archwium.
hej, co z wynikami w Szczecinie?????????? Czy sa juz???? wie ktos:))??
Są!!!
Szkoły już mają!
Zdałam!!!
I\'m so happy!
Zapomniałam napisać że dostałam wyniki sie już wczoraj !
Wszystkim życzę wszystkiego dobrego, bo wcale nie było łatwo!
Yeah!!! Ja tez zdalem... Mam B :)))) Gratulacje dla wszystkich!!! :))) Jakie to fajne uczucie :))
a kiedy zdawaleś??
ja zdalam na C, ale i tak jest suuuuuper
haaalooo noooo :( :( :( kiedy ten wynik przyjdzie w koncu,prawie wszyscy sie juz ciesza,a ja sie coraz bardziej niecierpliwie i nie moge sie skupic na cyzms innym...a buuu:(
jesli zdawalam nie przez szkole,to musze dluzej czekac czy jak?!?! ;/....


!!!!!!!!!!!!!!!! ja chce wynik!!!!!!!!!!!!!!!!!choc wiem,ze jak przyjdzie,to bede sleczec nad ta koperta i pewnie jej nie otworze w koncu..:>

..:..:::...
..

...czekam i nic:)...gdzie ten listonosz?:D...
wspaniale cie rozumiem tez mam juz dosc czytania ze wszyscy inni dostli wyniki i oblewaja a ja nie. choc pewnie nie bedzie czego oblewac :( wprawdzie moje wyniki przyjda do szkoly ale tez mam niesamowita nerwice. w nastepnym tygodniu mam olimpiade z angielskiego i nie jestem w stanie sie przygotowywac....co za zycie... :( w sumie to wolalabym zeby wyniki ulegly zniszczeniu w jakis sposob i egzamin okazal sie niewazny, oszczedziloby mi to zmartwien i moze nie wpadlabym w taka depresje w jakiej jestem teraz...a wszystko przez jakis glupi egzamin...
teraz to i ja Ciebie rozumiem :( .. ja chyba to sie zaraz nabawie depresji,przed ktora uciekam ,choc w glebi wiem,ze juz jest ,,;/,,:>,,,..a Ty jeszcze masz ta olimpiade..uolabooogaa,....jak dostaniesz pozytywny wynik,to napewno bedziesz sie pewniej czuc i poki co tak tylko mysl,a jesli \'\'tfutfu\'\'cos by nie poszlo,to wyobraz sobie tak,ze nauczysz sie jeszcze wiecej tak na zlosc tym wynikom,po to,zeby udowodnic sobie,ze tak naprawde to zle Oni tam ocenili:>,albo ,ze wtedy to byl zly dzien...

jak ja sie boje wyniku no:(...


...jeszcze dzis ide potancowac:D,a jak przyjda przed 21 i to negatywne,to duppppaaa:(
No, wiec tak, mam juz wyniki, i skacze z radosci bo mam B, tylko mam pewne pytanie.

Jak jest ten wykres, to ja tam mialem w rubryce Good - Writing (mniejwiecej w srodku rubryczki), a w rubryce Exceptional - Reading (okolice środka), Listening ( na dole rubryczki) i Use of English (też na dole w exceptional), i SPeaking na samej gorze w rubryczce Exceptional.

Czy mam to odczytac jako:
A z minusem - Listening i Use of English
A \"czyste\" - Reading
A z plusem (?) - Speaking
B \"czyste\" - Writing

Jeśli nie, to jak, a jesli tak, to czy ne powinienem miec w takim razie A za OVERALL??

Plizz Help!
bym Ci chetnie helpnĘŁa,ale kurna jak bym miala z czym porownac!!!a u mnie ciagle nic!!!moze Oni gdzies zgubili moj test?hm...............tez tak moglo sie stac:)wylecial z samolotu.PrZez dziure w oknie.Moze i lepiej.No. :)
Temat przeniesiony do archwium.