LUBLIN!!!

Temat przeniesiony do archwium.
hej,czy ktos z Lublina ma juz wyniki?dostaliscie juz magiczna koperte??co macie??
Callan nie ma jeszcze wyników, a jak będzie miał to będą dzwonic do każdego, ciekawe tylko co zrobią, jesli kogoś w domu nie będzie?
Nie czekaj na callana tylko pytaj w lubelskim British Council przy ul. Zuchów
A jeżeli ktoś zdawał ze szkoły to na Zuchów podadzą mu informacje o wynikach czy też każą pofatygować sie do szkółki??Ma ktos wyniki z Lublina?
Czy wyniki są juz w Lublinie?
Niestety nic nie wiem jeszcze na temat wyników w Lublinie, żadne słuchy na ten temat mnie nie doszły.Może jest ktoś taki co wie nirco więcej.Jeśli tak to niech się ujawni.
Co z tym Lublinem?
hejka:) tu lublin, mam już wynik:) C!! nei jest najlepiej, ale ważne, że zdałam... zawaliłam listening... juzof, writing i speaking - na good:) jest oki:) bądźcie dobrej mśli... ja przez cały ten okres, po examie, wierzyłam, że będzei dobrze, nei dopuszczałm innej myśli... po prostu nie wolnio się poddawać!! uczę sie angola dopiero 4 lata (niecałe) i myślę, że zdanie na C to dobry wynik:) pozdrawiam all:)
a co mialas dokladnie z poszczegolnych czesci ze razem wyszlo C ??
nio właśnie... nie bardzo wiem, jak odczytać ten wykresik... mam tak, że na tym białym tle (tuż pod \'exceptional\') mam juzofa, ciut ponieżej writing, a jeszcze troche niżej speaking (ale wszytsko na białym tle)... potem pod good (szare tło) nie mam nic, potem pod borderline mam reading i pod weak mam listening... szkoda, ze nei podają średnich %...
dostałam właśnie to długo oczekiwaną kopertę i................ zdałam na B!!!!!!!!!!!! :) :) :) A wy na co zdaliście?
A czy ktoś kto zdawał od Callana w Lublinie zna już wyniki?
Ja zdawałem przez Callana - Top English - dzwoniłem dzisiaj ok. 15.00 nic nie mieli, pojechałem na ul. Zuchów do organizatorów egzaminu i po okazaniu dowodu osobistego i podaniu numeru z egzaminu dowiedziałem sie ze zdałem na \"C\". pani powiedziała że wyniki wysłali do szkół jezykowych 10 lutego i juz powinny tam być - i jutro juz pewnie bedą .
Jezeli wyniki dotra jutro do szkół w Lublinie czy oznacza to automatycznie ,ze bedą także jutro dzwonili aby je podawać?
Czy w Lublinie callan już powiadomił kogoś o wynikach telefonicznie?
ja mieszkam w Chełmie i kurcze tez czekam az do mnie z Callana zadzwonia kurcze czekam i czekam i chyba sie nie doczekam
callan zna już wyniki, ja mam c , tak sobie ale jaka uuulllggga.ciesze sie bardzo.Podchodzicie do CAE?
Hej Lublin piszcie jak wam poszlo.Ja tez mam cccc, szkoda że tylko ale tez zadowolona bardzo jestem.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE - sesja zimowa 2003

 »

Inne