WROCŁAW - Co z Wami???

Temat przeniesiony do archwium.
31-55 z 55
| następna
litosci!!!!!!!!!!!!!! niech ktos powie co z tymi numerami, maja one znaczenie????????
mysle ze maja znaczenie, bo np. moj kolega w wroclawia (nr okolo900) nie dostal jeszcze wynikow,a ja dostalam po poludniu w czwartek (mam 58) , poza tym jak bylam zapytac sie w osrodku to pani stamtad rozmawiala z kims przez telefon i powiedziala ze czesc zostala wyslana w srode o 18, pozdrawiam oczekujacych!
hehe!! ja zdawałem we wrocławiu i dzisiaj tj. 14.02.2004 dostalem wyniki! ZDALEM NA A!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALLELUJA! :)
a jaki numer masz???????????
O, oswiecilo mnie. Mialem numer 394 i jeszcze nie dostalem wynikow.
Ja mialam numer 370 i tez jeszcze nie dostalam wynikow...
dzisaj tez nic :((((((( ja nie wytrzymam tego napiecia :(
442, a wynikow ani widu, ani słychu
ja cos pod 600, ale sie naczekam ............
zdawalam we wrocku z numerem 185 i w piatek dostalam wynik - B :))))))))
Poniedzialek. 14:00. Wynikow nie ma.
to jest piqs ! mi dzis w nocy snilo sie ze zdalem na U !!!pozdrawiam.czekam...
numer 203, wyniki przyszły w piątek, C
nr 370 we Wrocku, poniedzialek, godzina 14.00- zdalammmmmmm
zdałąm na C!!!!!!! hehe słabo ale dla mnie to i tak suuuuuuuppppa pozdrówki dla wszystkich-p.s. niech ci co nie dosali jeszcze sie przejda bo biura bc to im powiedza!
tez zdalam na C!!w sumie to troszke liczylam na B,no ale trudno...ale co mnie zaskoczylo....reading...niby poszedl mi siwetnie...a tu prosze powyzej good...wydawalo mi sie ze zewalilam speaking(powiedzioalm np.yesterday i go with my boyfriend...)a tu wyzej niz reading....
jupi jupi jupi zdalam :) na c!!!!!!!!!!!
ja mialam tak jak sie spodziewalam najlepiej writting, zaskoczyl mnie speaking, bo byl 2 co w kolejnosci, a myslalam ze totalne dno
huuuuuuuuuuuuuuuura
Hejka zdawałem we Wrocku. i zdałem !!!!!!!! na CCCCCCCCCCCCCCCC
Mam numer 914 - dzisiaj dostałem wyniki
No nie to przestaje byc smieszne. Niektorzy maja wyniki od czwartku a ja MOZE bede mial we wtorek. Cos nie tak. Ide na piwo. Howgh.
Hejka wszystkim, dostalam wyniki dzisiaj (poniedzialek) i siadzialam nad koperta chyba dobra godzine zanim ja otworzylam. na szczescie sie udalo, co prawda tylko C, ale zawsze to cos. Powiedzcie mi tylko czy majac C musze zdawac maturke> ocena z matury mi do niczego potrzebna, wiec byloby super gdybym nie musiala. Pozdrowienia dla wsyztkich, a szczeglnie tych co im si8e nie udalo- i tak jestescie wygrani, bo w ogole probowaliscie ( a przeciez to jedna wielka loteria)
aaa i jeszcze cos. jestem strasznie ciekawa co dostal jeden mily i przesympatyczny chlopak z ktorym zdawalam ustne - MACIEK- chyba z numerem 168?!!!! odezwij sie jak tam gdzies jestes! skoro udalo nam sie nie wyleciec z tej sali to moze chociaz na cos ten stres sie przydal!
Nie, jesli jestes obecnie w klasie maturalnej, to nie musisz pisac matury. Zwalnia zdane FCE, bez wzgledu na ocene.
jak myślicie... kiedy dostanę wyniki z numerem powyżej 800????

:(
OK i po bolu. Listonosz juz wczoraj doreczyl, tylko ze... do zlej skrzynki. Dzis wyniki przyniosla mi sasiadka. A :-)
zdałam! zdałam! zdałam :)
Temat przeniesiony do archwium.
31-55 z 55
| następna

« 

FCE - sesja zimowa 2003