Chwalcie się, kto ma A

Temat przeniesiony do archwium.
A kto z Was zdał na A, chwalcie się
ja
A ja tam mam BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB i ze szczęścia az sie poryczałam:))))))))))))))
zdalam na A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a bylam pewna ze totalnie zawalilam i wyszlam wsciekla z egzaminu!!!!!!! wow!!!!!!!!!;)))))
bo zawsze ci co najbardziej panikuja najlepiej zdaja i najwiecej szumu w kolo siebie robia.
masz racje ktos!
Ja mam A. A spodziewalem sie co najwyzej slabego B. Jeszcze w to nie wierze. Od dzisiaj 13 to moja szczesliwa liczba (by the way - jeszcze dzisiaj zagralem w totolotka :P - zaklad puscilem o 13:01. Hihih. Byc moze jestem przyszlym milionerem?????)
a gdzie zdawales ze akurat dzisiaj dostales?? bo ja nadal czekam i lada dzien dostane ta przerazajaca koperte!! :|
Zdawalem w Warszawie.
Na badania na badania. dzięki ze dołujesz innych.
Cóż, dopiero dziś znalazłem w skrzynce na listy magiczną kopertę, ale okazało się, że też już należę do elitarnej grupy ludzi, którzy grudniowy FCE zdali na A (prawdziwa \"Drużyna A\")! W sumie wydawało mi się, że egzamin poszedł mi nieźle, ale nie liczyłem aż na tyle! Warto było poczekać! Może ktoś jeszcze dołączy?
Ja sie wczoraj dowiedzilam od mamy (bo mnie nie ma w domu), ze przyszla koperta z Cambridge i pisze tam A. Ale ostatecznie nie uwierzer poki sam,a nie zobacze :-). A z egzaminu bylam naprawde niezadowolona (zazwyczaj umiem sama ocenic jak napisalam). Cale szczescie.
E, przecież mama nie kłamie :) Uwierz w sukces! Gratulacje!
A :))))
i ja tez A :-)
Powiedzcie ile razy podchodziliscie do egzamoof zeby miec A ????:)
Powiedzcie ile razy podchodziliscie do egzamoof zeby miec A ????:)
To było moje pierwsze podejście-cieszę się, że udane :)
Hurra mam A i to za 1 razem i bez kursu i bez nauczycielki ang. tylko sama wytrwala uparta nauka to jest klucz teraz się biorę za bary z testami CAE hehehehehehe:)))
ja tez 2 lata temu zdalem na A i tez bylem pewny ze moze byc duuuuuzo gorzej...jeszcze sie gdzies moje wyniki zawieruszyly, i po 2 tyg zebralem sie na odwage pojsc do BC.
wszedlem wsciekly na kobiete, jeszcze mnie moja ticzerka postraszyla, ze niedlygo minie czas na odwolania..
wiec podchodze do kobiety w BC, mowie ze nie dostalem wynikow, i ze pewnie bede sie odwolywal..,.
sprawdzila wyniki, powiedziala ze zdalem na A, i dodala od siebie- to co, mam pisac formularz odwolania??
nieprzytomny chodzilem przez chyba 3 dni..
stare dobre czasy...
w czerwcu chce podejsc do CPE, tzn mam ochote zdac rowniez na A...rok studiow jezykowych i rok w USA na uniwerku chyba pozwoli mi sie tak bardzo cieszyc i tym razem..
Lookanio, powiedz mi JAK się uczyłeś żeby zdać wszystkow tak krótkim czasie??!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja zimowa 2003

 »

FCE - sesja zimowa 2003