C

Temat przeniesiony do archwium.
HEj Mam C. Nie wiem czy to dobrze ale niech tam. I tak podchodze do matury może zdam na 4 . Powiedzcie co zrobić pa
ja tez mam c i matury nie zdaje, bo mi sie nie przyda zadna ocena ze swiadectwa maturalnego na uczelnie. Ale skoro tam gdzie Ty zdajesz potrzebuja oceny z matury to ja zdawaj w pelni:) pozdrawiam..
HEJ JA TEZ MAM C I BARDZO SIE Z TEGO CIESZE:)) NIE SPODZIEWALAM SIE W OGOLE, ZE ZDAM, BO TO WSZYSTKO TROCHE PRZEROSLO MOJE MOZLIWOSCI - NIE TYLE SAM EGZAMIN, DO KTOREGO DLUGO SIE PRZYGOTOWYWALAM, ALE ZWIAZANY Z TYM STRES I PRZEZYCIA...:) NA SZCZESCIE DALAM RADE, TO CO UWAZALAM ZA NAJGORSZE I NAJTRUDNIEJSZE POMOGLO MI W ZDANIU(!!!):))
A MATURE ZDAJE Z HISTORII I WOSU, ALE REZYGNUJE Z USTNEJ Z ANGIELSKIEGO:)
POZDROWKI, PAPAPAPAPAPA:)
jaaaaaaaaaaaa tez mam C w sumie to nie jest moze szczyt moich marzen ale ale na moja uczelnie kazda pozytywna ocena z FCE to automatycznie 6 wiec I\'m happy, a najsmieszniejsze jest to ze z matury probnej dostalam 1+ tak wiec cos tu jest chyba ze mna nie tak:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ale mi to pasuje:DDDDD
ja tez mam CCCCCCCCC i jestem umiarkowanie szczesliwa ale szczesliwa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 3m cie sie
Właśnie przed chwilą wróciłam ze szkoły i znalazłam koperte w skszyncce. Od razu serce zaczęło mi mocniej bić, a ręce zaczeły drżeć ze strachu. I tak siedziałam nad tą kopertą bojąc się zajżeć do środka. W końcu odważyłam się. Pierwsze co zobaczyłam to gratulacje. Od razu kamień spadłmi z serca. Co prawda zdałam na C ale najważniejsze że zdałam . W mojej klasie połowa ludzi ma FCE, a 1/5 CAE. Nie słyszałam jeszcze żeby ktoś nie zdał u nas pierwszego certyfikatu. Chyba zapadłabym się pod ziemię, gdybym była pierwsza. Najdziwniejsze jest to że mój wykres jest jakby odwrotnością mojego własnego mniemania na temat mojej znajomości angielskiego. Matury chyba nie będzie mi się chcało zdawać, tam,gdziie idę na studia matura z ang nic nie daje.Jeden przedmiot mniej na maturze :D. Pozdrowienia dla wszyskich , którzy zdali na C 
Właśnie sie dowiedziałem, że zdałem na C i jest to dla mnie największy dół jaki może być, myślałem, że albo nie zdam wogole, a jak juz zdam to chociaz na B a tu C. :(((((, no ale co zrobić i tak nie wiąże swej przyszłości z językime ang. Bedzie mi potrzebny tylko do rozmowy itd. a na tyle dobbrze angielski znam. Po za tym to C to przez writing :\\\\\\
Witam:)) ja też sie dzisiaj dowiedziałam ze zdałam na C. Cóż, teraz jestem zadowolona chociaż kiedyś myslałam ze to tak kiepsko zdac na C, no ale to bylo jeszcze przed samym egzaminem....teraz wiem ze robienie testów w domu to zupelnie cos innego niz zdawanie prawdziwego fce...testy wychodzily mi najczesciej na 80 - 90% no ale na egzaminie wypadlam ostatecznie troche slabiej....najlepiej poszedl mi listening najgorzej use of english i reading co bylo calkiem sporym zaskoczeniem zwlaszcza w przypadku use of :/
Życze wszystkim ktorzy jeszcze nie dostali wynikow samych A,B no a chociaz C;))pozdrawiam:))
Hello:) Ja też mam C i bardzo się z tego powodu cieszę:) Wszyscy mi zawsze powtarzali, że to troszkę wstyd, ale dziś wiem, że nie mieli racji:) Jasne, że jest to wynik słabszy od A czy B, ale wiele osóbe, mi znanych bardziej lub mniej, tej sesji ZIMA 2003 po prostu nie zdało:( Szkoda mi ich bardzo, wiem, że to zawsze dużo pracy, czasu, i nie ukrywajmy, pieniędzy kosztuje... Dlatego ja już teraz umiem cieszyć sie z tego co mam, co osiągnęłam i pewnie dlatego nigdy nie dam sobie wmówić, że C to żaden sukces:) A jeśli ktoś tak myśli, to albo nie potrafi docenić swojej wiedzy i szczęścia, jeśli zdał na A czy B, albo nie ma pojęcia o czym mówi:) Nerwy były straszne, ale na szczęście to wszystko już za nami:) Sesja była ciężka, tak mówi wiele osób, ponadto mój wykres wyników okazał sie dla mnie zaskoczeniem, jak mało co do tej pory;) Najlepiej (exceptional), napisałam writing:) Speaking, reading good, listening też, ale use... Po prostu szkoda gadać:P Jednak człowiek czasem sie myli w ocenie własnej osoby...:) Gratuluję wszystkim, którzy zdali, tym z A, B i C:) Pozdrawiam tych od D i E i życzę wytwałości, żeby się nie poddali;) I napiszcie, że myślicie podobnie jak ja, zawsze jakieś wsparcie:P Papa:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja zimowa 2003

 »

FCE - sesja zimowa 2003