Łódź-wyniki

Temat przeniesiony do archwium.
JAk wam poszedl egzamin?? ja mam B wydaje mi sie ze byl trudny zwlaszcza reading
tez mam B i wg mnie reading byl naprawde trudny w porownaniu do tych testow ktore robilam wczesniej...alee mimo wszystko udalo sie i jestem very happy ze zdalam:)
Rozumiem że zdawałaś w Łodzi, ale tam mieszkasz, czy gdzieś poza samym miastem? Ja też tam zdawałem, ale wyników jeszcze mi nie przysłali.
zdawalam w Łodzi i sama sobie poszlam po wyniki ale mojej kolezance juz przyslali chociaz chyba maja jeszcze miesiac na rozsylanie
Miesiąc? Chyba chciałaś napisać \"tydzień\"? Wyniki miały być po 9 tygodniach!
wiem ze od poniedzialku wysylaja juz wyniki , maja tego troche..... poczekaj jeszcze albo po prostu do nich zadzon 6339903
E, tyle wytrwałem, to przeczekam jeszcze te kilka dni. Poza tym przez telefon wyników nie podają.
zdałam!!!!!!!!!!!!!!!mam B, a przez dwa miesiące miałam czarne myśli, wynik dostałam dziś w Walentynik i jestem podwójnie szczęśliwa, pozdrawiam wszystkich, którzy zdawali z Łodzi, do zobaczenia na CEA, ja chyba w czerwcu 2005
Też zdałem fce tyle tylko ze na C:/ lepiej zdac niz nie zdac, na studia sie przyda:D
a z jakich ksiazek sie przygotowywaliscie???albo u jakich korepetytorow?
knockout
i tylko ta ksiazka ci wystarczyla??
no i jeszcze prywatne lekcje z nauczycielem, od niego mialam testy, no i na tej stronce tez jest troche testow
a ksiazka jest kapitalna, fajne listeningi, sporo ciwiczen w dokladnie takiej formie jak egzamin (od nauczyliela dostawalam testy sprawdzajace po kazdym unicie - super!!)
poza tym to jeszcze nie wiem czy wystarczylo, nie mam wynikow
A jednak się opłacało poczekać!! A!!!!!!
Temat przeniesiony do archwium.