Pytanie do wszystkich, którzy zdali FCE w grudniu

Temat przeniesiony do archwium.
Wiem, że to śmieszne, ale jeden z wątków poświęconych grudniowemu FCE tak mnie zdezorientował (a nawet trochę przestraszył), że mam do tych, którzy przeszli pozytywnie przez zimowy egzamin następujące pytanie: pisaliście wersję 0102 czy którąś z pozostałych?
mnie ta sprawa martwi bo nie mam jeszcze wyników a pisałam tą tajemniczą wersję...
Ja wyników spodziewam się jutro (tzn. mam nadzieję, że jutro w końcu do mnie dotrą) i czułbym się pewniej wiedząc, że nieobecność klucza odpowiedzi do tej właśnie wersji na stronie Cambridge to zwykłe przeoczenie i nie kryje się za tym żaden podstęp. A swoją drogą: kto pisał pozostałe 2 wersje? To zależało od województwa?
Key do 0102 będzie opublikowany w necie po sesji w czerwcu - tak mi napisali w mailu ci z Cambridge
OK, ale chcę wiedzieć czy ktoś napisał tą właśnie wersję testu na A, B lub C-gdyby okazało się, że wszyscy piszący test 0102 oblali, byłoby to co najmniej dziwne. Dodatkowo wkurza mnie fakt, że jest już 16 stycznia, a jedyna koperta, jaką znalazłem dziś w skrzynce, zawiera rachunek za telefon-byłoby fajnie, gdybym wreszcie dostał te wyniki.
Ja pisałam tą wersję i dostałam, zgodnie z moimi przewidywaniami A. Z tego co wiem to cała Polska pisała właśnie ta wersję
Kamień spadł mi z serca! Tyle osób węszyło jakiś spisek w związku z grudniowym FCE, że już sam zacząłem się martwić :) Wyników jeszcze nie mam (i trochę mnie to już denerwuje), ale przynajmniej wiem, że nie było żadnego przekrętu. Dzięki!
Chyba ta sama wersja, zdane na A. Ale dokladnie nie wiem, bo mi sie stejtment of entry samłer zapodzial ;
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja zimowa 2003