POZNAŃ-macie wyniki??

Temat przeniesiony do archwium.
POZNAN macie juz wyniki??? kumpel mial cos kolo 500 numeru i juz zna swoj wynik! ja mam 819 i nic... myslalem ze dzis tj. w poniedzialek bede juz wiedzial, ale listonosz nic dlamnie nie mial;( [a od innego goscia doastalem wezwanie na pobór] piszcie co wiecie i jak wyniki ! nerka
dostalam dzisiaj mam BBBBBBBB !!!!!! ale zdalam !!!!
no i jak z B jestes smutna?? ja mam C. wlasnie dostalem wyniki. faktem jest ze nie jest to super ale jest, zabieran sie za next certyfikat. a pozadym niewiele mi brakowalo do B :P
pozdrawiam wszystkich
jestem w tej samej sytuacji co ty, zdałam na C i bardzo się cieszę i niewiele mi brakowało do B.writing i speaking miałam prawie exceptional,reading i listening good ,najgorzej mi poszedł Use.Też zabieram się za next ,czyli CAE.
Ja zdawałem też w Poznaniu i jeszcze nie otrzymałem wyniki...w mojej szkole językowej powiedziano mi, że pryzjdą one jutro lub pojutrze dopeiro....fajnie...wszyscy moi znajomi już wiedzą jak im poszło a ja tu siedzę i sobie włosy z głowy wyrywam i zastanawiam co dostanę....aha by the way...mój numer to 614..............
dzisiaj - bbbbbbbbbbbbbbbbb!!!!!!!!!
tez wlasnie dzis dostalam wyniki.........hmm....i jest do przodu:)
Pozdrawiam wszystkich.
Dzisiaj dostałem wyniki, ale na kopercie jest data 12.02.04.
Numer 0094.
Elloł ewriłan! Ja też dzisiaj tzn. 17.02.br. dostałem wyniki.........i zdałem na B!!!!!!! Juppi!! No to mam spokój z pisemną i ustną maturą z anglika....hehe ale się cieszę :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie! :)
ah gdyby nie te delfiny to bym miala a, bo reszte mam spoko dobrze :-) czyli jestem zadowolona bo w sumie najwiecej listening i use of english ( exceptional) no a wpasowywanie fragmentow w kolejnosci tekstu akurat najmniej sprawdza umiejetnosci jezykowe wiec jest luzik :-))) gratulejszon dla wszystkich co zdali
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja zimowa 2003

 »

FCE - sesja zimowa 2003