nie rozumiem tego...

Temat przeniesiony do archwium.
niedawno otrzymalam wyniki mojego FCE i udalo mi sie zdac ba B...dziwi mnie tyle jedno...speaking co prawda mam powyzej exceptional,ale reszta troche ponizej good...czy to mozliwe zby z tego wyszla ocena B?wiem ze to pewnie smeiszne i absurdalne ale boje sie ze nastapila jakas pomylka:/co o tym myslicie?
Kolejny dowód na to, że fce służy zarabianiu kasy, zdewaluował się i jest tam bałagan.
Przy tym krzywdzi się ludzi, którzy są dobrzy z angielskiego i wcale nie chodzi o 500zł.
Cox
Niekoniecznie. Co prawda nie chce mi się wgłębiać w dokładną analizę tego wykresu (tym bardziej, że już zdałem), ale wydaje mi się, że jest tak: gdyby wszystkie części były napisane na weak, to miałoby się E, wszystkie między weak a borderline to D, między borderline a good-C, między good a exceptional-B, a powyżej-A. Z tego wynika, że jeśli 4 części były w okolicach good, a jedna powyżej exceptional, to może jednak dało radę zmieścić się w dolnej granicy oceny B.
Głupoty piszesz.Pola nie sa odzwierciedleniem oceny o czym jest wzmianka na kartce z wynikami.Widocznie poziom twojego angielskiego nie pozwolil ci na odczytanie tych jakze \"TAJNYCH\" informacji.
jakby twoj ang byl lepszy to bys dokladnie przeczytala o tych polach- na co zdalas?? na C, D czy E????
co do reszty to slonko nie boj sie bledow nie ma... po prostu przestudiuj wykres, policz mniej wiecej ile masz procent i podziel przez 5 i na pewno ci wszystko wyjdzie ok! ja mialam podobnie, ze jedno mialam nawet ponizej bordeline, ale jak wszytsko policzylam i podzielilam wyszlo piekne 82 %. pozdrawiam :*
no wlasnie pryecyztalam kochanie i nie ygadya mi sie ....a ydalam na B
>jakby twoj ang byl lepszy to bys dokladnie przeczytala o tych polach-
>na co zdalas?? na C, D czy E????
>co do reszty to slonko nie boj sie bledow nie ma... po prostu
>przestudiuj wykres, policz mniej wiecej ile masz procent i podziel
>przez 5 i na pewno ci wszystko wyjdzie ok! ja mialam podobnie, ze
>jedno mialam nawet ponizej bordeline, ale jak wszytsko policzylam i
>podzielilam wyszlo piekne 82 %. pozdrawiam :*

Za przeproszeniem nie pierdol głupot.

Na moim wyniku zdania CAE pisze wyraznie na dole

\"Grades A-E do not correspond to the shaded bands on the candidate profile above\" Rozumiesz juz , czy moze wytlumaczyc?
Nie bądź złośliwy(a). Mój angielski jest na dostatecznie wysokim poziomie, żebym mógł zrozumieć to, co jest napisane na karcie wyników. Wiem, że te poziomy nie odpowiadają DOKŁADNIE ocenom od A do E, bo wtedy zamiast exceptional, good itp. poszczególnym poziomom odpowiadałyby po prostu litery-oceny. Mimo to jest to jednak przybliżone odzwierciedlenie liczby punktów za każdą część z osobna i widząc na jakiej wysokości tego prostokącika są wpisane nazwy poszczególnych części FCE można z grubsza oszacować ocenę z całego egzaminu. Wiadomo, np. że jak wszystko będzie na poziomie weak, to nie będzie z czego się cieszyć. Ja po prostu zasugerowałem, że jeśli 4 części są w rejonie good, a jedna wybija się na exceptional, to chyba jest szansa na ocenę B.
>jakby twoj ang byl lepszy to bys dokladnie przeczytala o tych polach-
>na co zdalas?? na C, D czy E????

ps zdalem CAE na B , mialem 78 % , wiem bo widzialem to w BC na ich karcie z wypisanymi wynikami kandydatow.
Temat przeniesiony do archwium.